Patelnia do naleśników ULTIMATE G2683872 25 cm, Tefal

Kod: TEFG2683872
Marka: Tefal
163 zł
W magazynie (23 Szt)

Podgrzewanie, smażenie, mieszanie, restowanie, serwowanie, mycie, odgrzewanie... Gotowanie może być pracochłonne! Dlatego też marka Tefal stworzyła linię naczyń Ultimate, zaprojektowanych z myślą o trwałości. Płyta do naleśników Titanium będzie niezawodnym sprzymierzeńcem podczas każdego gotowania dzięki wyjątkowo wytrzymałej powierzchni Titanium, która wytrzymuje do trzech razy dłużej niż standardowa powierzchnia Titanium, oraz technologii indukcyjnej Thermo-Fusion™+ zapewniającej szybkie i równomierne gotowanie.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Ekstremalne różnice temperatur, szorstkie narzędzia, mycie i tak w kółko... Naczynia kuchenne przez cały okres użytkowania musza wiele wytrzymać. Dlatego marka Tefal wykorzystała całą swoją wiedzę, aby zaprojektować patelnię do naleśników, która będzie miała wyjątkowo długą żywotność: Ultimate.

Ten ruszt do naleśników ma idealny kształt, który pozwala na przygotowanie idealnych, złocistych naleśników, a jego wyjątkowo trwała powierzchnia tytanowa, wzmocniona cząsteczkami tytanu, zapewnia funkcję nieprzywierania, która działa do trzech razy dłużej*. Patelnia jest wyposażona w najnowszą innowację indukcyjną, Thermo-Fusion™+, która zapewnia szybkie i równomierne przewodzenie ciepła, umożliwiając zrównoważone gotowanie. Wszystko to w połączeniu z technologią Thermo-Signal™, która wskazuje idealną temperaturę początkową dla perfekcyjnego smażenia i uzyskania pełnych smaku rezultatów. Z serią Ultimate będziesz długo cieszyć się gotowaniem bez obawy o uszkodzenie naczyń .

*W porównaniu do standardowej powierzchni marki Tefal.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Patelnie do naleśników
Gwarancja: 2 lata
Waga: 0.78 kg
Materiał: Aluminium
Rozmiar: 25 cm
Właściwości: Nadaje się do piekarnika
Rodzaj produktu: Patelnia naleśnikowa
Margin: D
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: