Ostrzałka do noży z ochroną Gourmet

Kod: WM1876516030
Promocja
Marka: WMF
149 zł –20 %
Ostrzałka do noży z ochroną Gourmet
149 zł –20 % 119 zł
W magazynie (14 Szt)

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Nawet najwyższej jakości nóż z czasem traci swoją ostrość i trzeba go naostrzyć. Alternatywą dla stalki są ostrzałki do noży WMF. Mają kilka stopni według których mogą Państwo naostrzyć nóż,czy też delikatnie podostrzyć. W przypadku ostrzałek ceramicznych i stalowych, jeśli przeciągają Państwo ostrze równo i dokładnie, mogą Państwo osiągnąć optymalne wyniki ostrości. Ostrzałki do noży WMF odznaczają się długą żywotnością i łatwą obsługą.

Z pomocą ostrzałki do noży Gourmet mogą Państwo sami z łatwością i efektywnie naostrzyć wysokiej jakości nóż. Dwa ceramiczne dyski naostrzą nóż w ciągu kilku sekund, co z pewnością ułatwi pracę w kuchni. Ostrzałka jest wykonana z wysokiej jakości stali, ceramiki i plastiku. Rękojeść dobrze leży w dłoni, a spodnia antypoślizgowa część ostrzałki zapewnia bezpieczne użycie.

Gourmet to nazwa serii pomocnych akcesoriów do kuchni niemieckiej marki WMF. Zawiera różnorodne akcesoria niezbędne podczas gotowania: obieraczki, krajarki, sitka, cedzaki. Nie może również zabraknąć tłuczka do mięsa, dziadka do orzechów czy porządnego moździerza.

Mali pomocnicy przeważnie z wytrzymałej stali nierdzewnej, którzy wykonają kawał dobrej roboty oraz zaoszczędzą czas. Dzięki użyciu materiałów najwyższej jakości i nowoczesnych technologii podczas ich produkcji będą Państwu służyć przez długie lata.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Ostrzałki i stalki
Gwarancja: 2 lata
Rodzaj produktu: Ostrzenie noży

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: