ZWILLING

Ostrzałka do noży TWINSHARP Select

odpowiednia również dla osób leworęcznych

  • 237,00 zł
  • na zamówienie
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Kod: ZW32601000
Marka: ZWILLING
Kolor / wymiary: długość 19,5 cm / 7 1/2"
Materiał: ceramika
stal
szlachetna stal nierdzewna

Opis produktu

Ostrzałka do nożyTWINSHARP Select nie ulega uszkodzeniom i jest prosta w użyciu. Jej użytkowanie jest zawsze bezpieczne. Garda chroni przed ześlizgnięciem się noża na palce. Nieprawidłowe użycie ostrzałki jest praktycznie niemożliwe.

Wyprodukowana ze szlachetnej stali nierdzewnej z dwoma modułami. Pierwszy moduł (z tarczami ze stali nierdzewnej) wygładza lekkie uszkodzenia ostrza, drugi moduł (z tarczami ceramicznymi) delikatnie szlifuje i przywraca wysoką ostrość. Zaletą ostrzałki TWINSHARP Select jest możliwość użycia jej również przez osoby leworęczne. Nie należy stosować do noży typu azjatyckiego i z ząbkowanym ostrzem!

Proste w użyciu:

  1. Ostrzałkę należy położyć na podkładce przed sobą, jedną ręką przytrzymać, a w drugiej trzymać nóż.
  2. W celu wygładzenia nierówności ostrza należy najpierw zastosować moduł nr 1, następnie naostrzyć ostrze korzystając z modułu nr 2.
  3. Przeciągając nóż przez ostrzałkę nie należy go dociskać, aby nie uszkodzić noża lub kamieni szlifierskich.
  4. Należy ostrzyć delikatnymi, regularnymi pociągnięciami przez całą długość ostrza, od gardy, aż po sztych, bez użycia siły.
  5. Szybkość ruchów nie odgrywa w procesie ostrzenia żadnej roli.

Nawet najlepszy nóż traci z biegiem czasu swoją pierwotną ostrość. Dlatego konieczne jest regularne ostrzenie noży lub utrzymywanie ich ostrości. Przy użyciu właściwej techniki i ostrzałek lub stalek niemieckiej firmy ZWILLING J. A. Henckels to zadanie staje się proste.

KOD PRODUCENTA: 32601-000

O firmie ZWILLING

ZWILLING

Firma ZWILLING z Solingen dzięki 300-letniej historii zdobyła sławę skali światowej. Jej asortyment zawiera kute noże i nożyczki, eleganckie naczynia nierdzewne, akcesoria kuchenne i przyborniki do manicure. Wieloletni sukces marki ZWILLING tkwi przede wszystkim w używaniu bardzo dobrej jakości materiałów i nowoczesnej technologii produkcji.