Nożyczki do skórek TWINOX, Zwilling

Kod: ZW49660091
Marka: ZWILLING
216 zł
W magazynie (2 Szt)

Nożyczki do skórek TWINOX® są odpowiednie do usuwania skórek wokół płytki paznokcia. Końcówki nożyczek są cienkie, szpiczaste i zaostrzone, aby dostać się do rogów paznokci. Charakterystyczną cechą są szlifowane / polerowane ostrza.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Nożyczki do skórek TWINOX® są odpowiednie do usuwania skórek wokół płytki paznokcia. Końcówki nożyczek są cienkie, szpiczaste i zaostrzone, aby dostać się do rogów paznokci. Charakterystyczną cechą są szlifowane / polerowane ostrza.

Przed usunięciem skórek paznokieć i jego okolice należy wymoczyć w letniej wodzie z dodatkiem emulsji olejowej lub mydła. Po ostrożnym odsunięciu skórek do brzegu paznokcia, luźne i martwe skórki można łatwo i równomiernie przyciąć nożyczkami. Po zakończeniu manicure zaleca się zastosowanie odżywczego kremu do rąk.

Uwaga: Aby uniknąć uszkodzenia bardzo delikatnych ostrzy nożyczek do skórek, należy używać ich wyłącznie zgodnie z przeznaczeniem.

Nożyczki do skórek TWINOX® w skrócie:

  • Bardzo ostre, do cięcia skórek
  • Eleganckie, ponadczasowy design
  • Doskonała jakość spełniająca nawet wysokie wymagania
  • Wygodne i bezpieczne w użyciu
  • Wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej odpornej na korozję
  • Atrakcyjna satynowa gładka powierzchnia
  • Długotrwała żywotność
  • Z logo ZWILLING
  • Nie używać do obcinania paznokci!

Narzędzia z serii premium TWINOX® niemieckiej firmy ZWILLING J. A. Henckels to harmonijne połączenie najwyższej jakości rzemiosła i najlepszej stali nierdzewnej odpornej na korozję. Można z nimi pracować również w pomieszczeniach i krajach o podwyższonej wilgotności. Satynowo-matowa powierzchnia narzędzi jest bardzo przyjemna w dotyku, dzięki przemyślanemu designowi są one praktyczne w użyciu i piękne dla oka.

W bogatym asortymencie serii TWINOX® znajdziesz nożyczki do paznokci i skórek, kleszcze do paznokci czy do skórek, nożyczki fryzjerskie, różne rodzaje pęset i niezbędne narzędzia do manicure. TWINOX® to najlepsza możliwa pielęgnacja dla Twoich dłoni. Marka ZWILLING jest na całym świecie synonimem jakości i gwarancją długiej żywotności produktu.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Akcesoria do manicure
Gwarancja: 2 lata
Waga: 0.1 kg
Rodzaj produktu: Akcesoria kosmetyczne
Seria: ZWILLING TWINOX®
Margin: D
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: