Nożyczki do skórek TWINOX®

Kod: ZW49660091
189 zł
W magazynie (5 Szt)

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Nożyczki do skórek TWINOX® służą do obcinania skórek z wału paznokcia. Nożyczki są cienkie, szpiczaste i uformowane w sposób ułatwiający dotarcie do wszystkich zakątków paznokcia. Charakterystyczną cechą są szlifowane / polerowane ostrza.

Przed usuwaniem skórek zalecamy zamoczenie paznokci wraz z otaczającym naskórkiem w ciepłej wodzie i emulsji z oleju lub mydła. Po dokładnym odepchnięciu oskórka (fałdek skórnych na płytce paznokcia) z powrotem pod wał paznokcia można równomiernie i w prosty sposób odciąć obumarły i naderwany naskórek. Po zakończeniu manicure zaleca się stosowanie odżywczego kremu do rąk.

Ostrzeżenie: Aby nie uszkodzić delikatnych ostrzy nożyczek do skórek, należy je stosować tylko zgodnie z przeznaczeniem.

Nożyczki do skórek TWINOX®, krótki opis:

  • Wyjątkowo ostre, do obcinania skórek
  • Elegancki, ponadczasowy design
  • Znakomita jakość spełniająca najwyższe wymagania
  • Wygodne i bezpieczne w użyciu
  • Z wysokiej jakości stali nierdzewnej odpornej na korozję
  • Atrakcyjna, gładka jak satyna powierzchnia
  • Długotrwała żywotność
  • Z logiem marki ZWILLING
  • Nie służą do obcinania paznokci!

Przybory z serii premium TWINOX® niemieckiej firmy ZWILLING J. A. Henckels to harmonijne połączenie najlepszego warsztatu wykonania z wysokiej klasy, odporną na korozję stalą nierdzewną. Można je bez obaw stosować również w krajach i pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności powietrza. Powierzchnia utrzymana w tonacji matowej satyny jest bardzo przyjemna w dotyku, a dzięki przemyślanemu designowi przybory są nie tylko piękne, ale również praktyczne w użyciu.

W szerokim asortymencie serii TWINOX® znajdują się nożyczki do paznokci i naskórka, obcinacz do paznokci, kleszczyki do paznokci lub naskórka, nożyczki fryzjerskie, różnego rodzaju pincety i niezbędne przybory do manicure. TWINOX® jest kwintesencją perfekcyjnej pielęgnacji dłoni. Marka ZWILLING to znany na całym świecie synonim jakości i gwarancji długiej żywotności produktów.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Beauty
Gwarancja: 2 lata
Rodzaj produktu: Akcesoria kosmetyczne
Seria: ZWILLING TWINOX®

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: