WMF

Nóż Santoku Yari 16,5 cm

  • 694 zł
  • w magazynie 2 szt.
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Opis produktu

Nóż Santoku Yari został zaprojektowany z myślą o miłośnikach kuchni azjatyckiej. Kształt noża Santoku, zainspirowany kształtem noży japońskich, predestynuje go do krojenia mięsa, ryb, warzyw i ziół. Składniki dań przygotowywanych na patelni Wok najlepiej pokroić właśnie nożem Santoku.

Ostrza noży Yari wykonane są z wysokiej jakości japońskiej stali nożowej, składającej się z 67 warstw. Warstwa wewnętrzna (rdzeń) wykonana jest z nierdzewnej, bardzo twardej stali VG10. Dzięki twardości rdzenia 60-62 HRC i szlifowaniu pod kątem 30° ostrza przez długi czas pozostają ostre.

Rękojeść noży Yari wykonana jest ze szlachetnego drewna Pakkawood i polerowanej stali nierdzewnej. Drewno Pakkawood to wyjątkowy materiał, bardzo przyjemny w dotyku, twardy i odporny na działanie wilgoci i innych niesprzyjających warunków.

Noże Yari sprzedawane są w estetycznym opakowaniu.

KOD PRODUCENTA: 18.8451.6030

O firmie WMF

WMF

Marka WMF jest synonimem niemieckiej precyzji, tradycji, nowoczesnych technologii i trendów. Celem firmy jest zapewnienie swoim klientom doskonałego sprzętu do gotowania i serwowania. Ergonomiczne, wyrafinowane produkty wysokiej jakości szczycą się szeregiem nagród za design i patenty technologiczne.

Kod: WM1884516030
Marka: WMF
Seria: WMF Yari
Kolor / wymiary: długość ostrza 16,5 cm
Materiał: japońska stal nożowa
Pakkawood