Nóż do chleba RAND CLASS PC 19 cm, WMF

Kod: WM1891696032
Marka: WMF
399 zł –16 %
Nóż do chleba RAND CLASS PC 19 cm, WMF
399 zł –16 % 334 zł
W magazynie (1 Szt)

Nóż do chleba Grand Class posiada długie, mocne ząbkowane ostrze. To ostrze kroi bez wysiłku, prosto i przetnie cokolwiek zechcesz pokroić, bez ślizgania się ostrza po powierzchni. Dzięki długim, ostrym ząbkom, łatwo i bez wysiłku kroi chrupiące pieczywo na równe kromki. Ząbkowane ostrze tnie również owoce, nie uszkadzając ich struktury.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Nóż do chleba Grand Class posiada długie, mocne ząbkowane ostrze. To ostrze kroi bez wysiłku, prosto i przetnie cokolwiek zechcesz pokroić, bez ślizgania się ostrza po powierzchni. Dzięki długim, ostrym ząbkom, łatwo i bez wysiłku kroi chrupiące pieczywo na równe kromki. Ząbkowane ostrze tnie również owoce, nie uszkadzając ich struktury.

Seria Grand Class

 • Tradycyjne noże nitowane w nowoczesnym wzornictwie z aplikacją ze stali nierdzewnej
 • Wykonane z wysokiej jakości specjalnej stali sztućce
 • Kute w jednym kawałku
 • Ergonomiczne uchwyty wykonane z bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego z dwoma nitami
 • Wykonane w technologii Performance Cut dla ekstremalnych i długotrwałych krawędzi
 • Twardość ok. 55 - 57 HRC wg Rockwella
 • Innowacyjne, znacznie ostrzejsze ostrze
 • Patronat nad bezpieczną obsługą
 • Płynne przejście między osłoną a rękojeścią
 • Gładkie, dla doskonałej higieny i łatwego czyszczenia
 • Laserowe sterowanie ostrzem
 • Łatwe do czyszczenia, zalecane mycie ręczne

Noże Grand Class łączą w sobie tradycję kutych noży WMF klasy premium o nitowanych rękojeściach z nowoczesnym wzornictwem. Ostrza noży wykonane są ze specjalnej, wysokiej jakości stali nożowej. Są one produkowane przy użyciu najnowszej technologii produkcji Performance Cut. Dzięki temu uzyskujemy bardzo ostre noże, odporne na uszkodzenia i złamania, które zachowują swoją ostrość przez niezwykle długi czas. Żywotność noży jest nawet dwukrotnie dłuższa niż wymagają tego normy.

Seria Grand Class to niezwykle ostre noże wykonane z wysokiej jakości stali nożowniczej o długiej żywotności ostrza. Rękojeści wykonane ze specjalnego, bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego w kolorze czarnym są przyjemne w dotyku. Zostały one zaprojektowane z myślą o ergonomii, dzięki czemu doskonale leżą w dłoni. Aplikacja ze stali nierdzewnej na trzonku rękojeści wraz z przedłużoną nasadą noży doskonale je równoważy, nadając mu jednocześnie znamiona ekskluzywności. Płynne wykonanie przejścia między uchwytem a osłoną zapewnia optymalną higienę. Noże są łatwe do czyszczenia, wystarczy opłukać je pod bieżącą wodą.

Zastosowane technologie i materiały

Do produkcji noży użyto specjalnej, wysokiej jakości stali nożowej o twardości ok. 55 - 57 HRC wg Rockwella, która jest drobnoziarnista, twarda i mniej podatna na korozję. Ponadto, dzięki płaskiemu szlifowi, jest bardzo odporny na uszkodzenia lub złamania, zachowując przy tym doskonałe właściwości tnące. Jej właściwości są dodatkowo wzmocnione dla celów produkcji noży przez kucie, które ujednolica i zagęszcza jego strukturę.

Technologia Special Performance Cut łączy w sobie zalety tradycyjnego kucia z korzyściami płynącymi z nowoczesnych procesów produkcyjnych. Efektem jest doskonała krawędź. Precyzyjne ostrzenie pod stałym kątem jest również kluczowe dla doskonałej jakości noża. To właśnie płaski szlif sprawia, że noże są tak ostre.

Wzmocniona nasada noża jest zintegrowana jako część ostrza w jednym kawałku stali. Zapewnia prawidłowe rozłożenie ciężaru, chroni palce przed ześlizgnięciem się na ostrze i zapewnia precyzyjną kontrolę nad nożem.

Ergonomiczna rękojeść, przyjemna w dotyku, wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Jest to trwały materiał ze stali nierdzewnej, odporny na uderzenia i działanie kwasów spożywczych. Ostrza są przymocowane do trzonka noża za pomocą dwóch nitów. Perfekcyjne połączenie poszczególnych części zapobiega gromadzeniu się osadów i bakterii. Dzięki temu noże są całkowicie higieniczne. Dodatkowo na pięcie rękojeści ze stali nierdzewnej znajdziemy aplikację , która pomaga w wyważeniu noża.

Konserwacja noży WMF

Noże Grand Class nie nadają się do mycia w zmywarce. W przypadku tak wysokiej jakości noży zalecane jest wyłącznie mycie ręczne pod bieżącą wodą, które jest dla nich delikatniejsze, a także znacznie szybsze.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Noże do chleba, WMF Grand Class
Gwarancja: 2 lata
Waga: 0.31 kg
Rozmiar: 19 cm
Długość ostrza: 19 cm
Rodzaj produktu: Nóż do pieczywa
Seria: WMF Grand Class
Margin: E
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

KULINA | WMF Performance Cut Knives

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: