Nóż do chleba Grand Class PC WMF

Kod: WM1891696032
416 zł –9 %
Nóż do chleba Grand Class PC WMF
416 zł –9 % 379 zł
W magazynie (5 Szt)

Nóż do chleba Grand Class posiada długie, grube ząbkowane ostrze. To ostrze kroi bez wysiłku, prosto i "przecina" to, co chcesz pokroić, bez ślizgania się ostrza po powierzchni. Dzięki długim, przeszywającym zębom, łatwo i bez wysiłku kroi chrupiące pieczywo i tworzy równe kromki. Ząbkowane ostrze tnie również owoce, nie uszkadzając ich struktury.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Nóż do chleba Grand Class posiada długie, grube ząbkowane ostrze. To ostrze kroi bez wysiłku, prosto i "przecina" to, co chcesz pokroić, bez ślizgania się ostrza po powierzchni. Dzięki długim, przeszywającym zębom, łatwo i bez wysiłku kroi chrupiące pieczywo i tworzy równe kromki. Ząbkowane ostrze tnie również owoce, nie uszkadzając ich struktury.

Seria Grand Class

 • Tradycyjne noże nitowane w nowoczesnym wzornictwie z aplikacją ze stali nierdzewnej
 • Wykonane z wysokiej jakości specjalnej stali sztućce
 • Kute w jednym kawałku
 • Ergononomiczne uchwyty wykonane z bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego z dwoma nitami
 • Wykonane w technologii Performance Cut dla ekstremalnych i długotrwałych krawędzi
 • Twardość ok. 55 - 57 HRC wg Rockwella
 • Innowacyjne, znacznie ostrzejsze ostrze
 • Patronat nad bezpieczną obsługą
 • Płynne przejście między osłoną a rękojeścią
 • Bez pary, dla doskonałej higieny i łatwego czyszczenia
 • Laserowe sterowanie ostrzem
 • Łatwe do czyszczenia, zalecane mycie ręczne

Noże Grand Class łączą w sobie tradycję kutych noży WMFklasy premium z nitowanymi rękojeściami i nowoczesnym wzornictwem. Ostrza noży wykonane są ze specjalnej, wysokiej jakości stali nożowej. Są one produkowane przy użyciu najnowszej technologii produkcji Performance Cut. Dzięki temu uzyskujemy bardzo ostre noże, odporne na uszkodzenia i złamania, które zachowują swoją ostrość przez niezwykle długi czas. Żywotność noży jest nawet dwukrotnie dłuższa niż wymagają tego normy.

Seria Grand Class to niezwykle ostre noże wykonane z wysokiej jakości stali nożowniczej o długiej żywotności ostrza. Uchwyty wykonane ze specjalnego, bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego w kolorze czarnym są przyjemne w dotyku. Zostały one zaprojektowane z myślą o ergonomii, dzięki czemu doskonale leżą w dłoni. Aplikacja ze stali nierdzewnej na trzonku rękojeści wraz z przedłużoną osłoną noża doskonale je równoważy, nadając im jednocześnie znamiona ekskluzywności. Keennaganne wykonanie z Moltenm przejściem między uchwytem a osłoną zapewnia optymalną higienę. Noże są łatwe do czyszczenia, wystarczy opłukać je pod bieżącą wodą.

Zastosowane technologie i Materiały

Do produkcji noży użyto specjalnej, wysokiej jakości stali nożowej o twardości ok. 55 - 57 HRC wg Rockwella, która jest drobnoziarnista, twarda i mniej podatna na korozję. Ponadto, dzięki płaskiemu szlifowi, jest bardzo odporna na uszkodzenia lub złamania, zachowując przy tym doskonałe właściwości tnące. Jego właściwości są dodatkowo wzmocnione do produkcji noży przez kucie, które ujednolica i zagęszcza jego strukturę.

Technologia Special Performance Cut łączy w sobie zalety tradycyjnego kucia z korzyściami płynącymi z nowoczesnych procesów produkcyjnych. Efektem jest doskonała krawędź. Precyzyjne ostrzenie pod stałym kątem jest również Keyowe dla doskonałej jakości noża. To właśnie płaski szlif sprawia, że noże są tak ostre.

Wzmocniona osłona jest zintegrowana jako część ostrza w jednym kawałku stali. Zapewnia prawidłowe rozłożenie ciężaru, chroni palce przed ześlizgnięciem się na ostrze i zapewnia precyzyjną kontrolę nad nożem.

Ergononomiczna rękojeść, przyjemna w dotyku, wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Jest to trwały Materiał ze stali nierdzewnej, odporny na uderzenia i działanie kwasów spożywczych. Ostrza są przymocowane do trzonka noża za pomocą dwóch nitów. Perfekcyjne połączenie poszczególnych części zapobiega gromadzeniu się osadów i bakterii. Dzięki temu noże są całkowicie higieniczne. Dodatkowo na pięcie rękojeści znajdziemy aplikację ze stali nierdzewnej, która pomaga w wyważeniu noża.

Konserwacja noży WMF

Noże Grand Class nie nadają się do mycia w zmywarce. W przypadku tak wysokiej jakości noży zalecane jest wyłącznie mycie ręczne pod bieżącą wodą, które jest dla nich delikatniejsze, a także znacznie szybsze.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Noże do pieczywa
Gwarancja: 2 lata
Długość ostrza: 19 cm
Rodzaj produktu: Nóż do pieczywa
Rozmiar: 19 cm
Seria: WMF Grand Class

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie