Kieliszki do szampana vintage Sommeliers Black Tie Riedel

Kod: RD410028
Promocja KULINA WEEKEND
Marka: Riedel
436 zł –15 %
Kieliszki do szampana vintage Sommeliers Black Tie Riedel
436 zł –15 % 370 zł
W magazynie (1 szt)

Seria SOMMELIERS BLACK TIE:

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Seria SOMMELIERS BLACK TIE:

Sommeliers Black Tie - seria z nutą splendoru z manufaktury szkła o bogatej tradycji. Jej znakiem rozpoznawczym jest czarna nóżka dla kieliszków do czerwonego wina i czarna stopa dla kieliszków do białego wina - w połączeniu z wypróbowanym przez lata kielichem Sommeliers Collection.

Kieliszki Sommeliers Black Tie zachwycą samodzielnie lub w połączeniu z innymi tradycyjnymi kieliszkami Riedel, nie tylko z serii Sommeliers. Seria Sommeliers Black Tie jest stylowym i eleganckim dodatkiem do znanej na całym świecie serii Riedel Sommeliers. Tworzy różnorodne efekty polegające na harmonijnym współgraniu kolorów i kształtów. Znajdziesz tu czyste, szlachetne, ale i pięknie figlarne kształty.

Dresscode Black Tie: doniosłe wydarzenie może odbyć się z nutą elegancji i ekstrawagancji. Tyrolska manufaktura szkła Riedel prezentuje tę spektakularną serię kieliszków dedykowaną szlachetnej kulturze spożywania posiłków - 50 lat po projekcie "Pokal Hoch" lub "Podnieś kieliszek" - autorstwa Clausa J. Riedel. Ręcznie dmuchaną serią Black Tie firma Riedel Glas świętuje 50. rocznicę tego znaczącego kamienia milowego w projektowaniu szkła.

Parametry dodatkowe

Kategoria: kieliszki do szampana
Waga: 1 kg
Materiał: Szkło
Rozmiar: 26 cm
Objętość: 0,33 l
Rodzaj produktu: Szklanki
Seria: Riedel Sommeliers Black Tie
Margin: E
K překladu: CZ AUTO

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: