Kieliszki Viognier, Chardonnay O-Riedel, 2 szt.

Kod: RD041405
Marka: Riedel
139 zł
W magazynie (5 Szt)
Maximilian Riedel (11 pokolenie) prezentuje swoją pierwszą serię kieliszków - serię "O". Znawców produktów Riedel zaskoczy fakt, że w tej nowej serii kieliszków czegoś brakuje - nie mają trzonka i podstawy.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Maximilian Riedel (11 pokolenie) prezentuje swoją pierwszą serię kieliszków - serię "O". Znawców produktów Riedel zaskoczy fakt, że w tej nowej serii kieliszków czegoś brakuje - nie mają trzonka i podstawy.

Czym więc jest "O"? O-Riedel to nowy, innowacyjny kieliszek do wina. Krótko i prosto: "O" to idealna szklanka na każdy dzień, do każdego napoju i na każdą okazję. Jest zabawny, dobrze leży w dłoni, wygląda nowocześnie i działa!

Kształty pucharków są identyczne z tymi, które sprawdziły się już niezliczoną ilość razy w serii Riedel Vinum. W serii "O" Maximilian Riedel zaprojektował coś zupełnie nowego, nie tracąc przy tym swoich "korzeni": "Przyjemność picia wina jest w przypadku kieliszków Riedel oczywiście na pierwszym miejscu, ale szczególną cechą tej serii jest to, że doskonale nadaje się ona również do wszystkich innych napojów."

30 lat temu Claus Riedel (9 pokolenie) wywrócił świat szkła do góry nogami, kiedy postawił funkcjonalność szkła ponad jego design. Według jego wnuka, Maximiliana Riedla (11 pokolenie), nadszedł czas, aby zaoferować produkt do codziennego użytku. Szkło, które może być używane bez żadnych ograniczeń. Zmieści się w każdej zmywarce, minibarze czy miniaturowej kuchni, ale także w koszu piknikowym. Koniec ze złamanymi trzonkami!

"O" nie może i nie chce zastąpić istniejącej serii kieliszków Riedel. "O" to raczej udane akcesorium dla każdego, kto lubi piękny, nieskomplikowany i funkcjonalny design!

"O" oferujemy jako: Cabernet Merlot, Pinot / Nebbiolo, Syrah / Shiraz, Chardonnay, Viognier / Chardonnay, Riesling / Sauvignon.

Kieliszki do Viognier, Chardonnay O-Riedel polecamy do:

  • Albarino, Aligoté, Bouvier, Burgundia, Cahors, Chablis, Chenin Blanc
  • Condrieu, Cortese, Coulée de Serrant, Fendant, Fumé Blanc
  • Furmint, Grauvernatsch, Graves blanc, Gutedel, Hermitage, Kerner
  • Madiran, Marsanne, Melon de Bourgogne, Monbazillac, Montagny
  • Muscadet, Müller Thurgau, Mukateller, Neuburger, Palomino
  • Pinot, Recioto di Soave, St. Joseph, Sauternes, Sauvignon blanc
  • Sauvignon Sémillon, Sémillon, Soave, Spätrot-Rotgipfler, Sylvaner
  • Trebbiano, Trockenbeerenauslese, Vernatsch, Vin de Savoie, Viognier

Parametry dodatkowe

Kategoria: kieliszki do wina
Gwarancja: 2 lata
Waga: 0.24 kg
Materiał: Szkło
Rodzaj produktu: Szklanki
Seria: Riedel O
Margin: E
K překladu: CZ AUTO

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: