Garnek FUNCTION 4 20 cm, WMF

Kod: WM0761206380
Marka: WMF
771 zł
Wyprzedane
Pozycja została wyprzedana…

Szczegółowe wymiary:

 • śr. 20 cm, obj. 3,9 l
 • masa całkowita 1,9 kg, bez pokrywy 1,3 kg
 • szerokość z uchwytami 29 cm
 • wysokość z pokrywą 17,5 cm, bez pokrywy 13 cm

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Naczynia z serii Function 4

 • Wysokiej jakości, trwałe garnki w modnym wzornictwie
 • Nie wymaga konserwacji i jest odporny na zarysowania
 • Szczelnie przylegające szklane pokrywki do gotowania z małą ilością wody
 • Silikonowy pierścień na pokrywie zapewniający ciche działanie
 • Cztery oznaczone pozycje pokrywki dla kontrolowanego odlewania bez cedzaka
 • Garnki z polerowanej stali nierdzewnej 18/10 Cromargan®
 • Uniwersalna podstawa TransTherm® do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji
 • Nadaje się do użytku w piekarniku do 250 °C, z pokrywą do 180 °C
 • Wyrafinowane, spłaszczone brzegi garnków zapewniają wygodne nalewanie bez rozlewania
 • Charakterystyczne, wydrążone, nie parzące uchwyty naczyń zapewniające wygodne przenoszenie
 • Garnki wyposażone w podziałkę wewnętrzną
 • Higieniczne, łatwe do czyszczenia
 • Można myć w zmywarce

Garnki Function 4 wykonane z polerowanej stali nierdzewnej 18/10 Cromargan® pokochasz już od pierwszego użycia za jakość ich materiałów, wykonania i wyszukane wzornictwo. W porównaniu z tradycyjnymi garnkami oferują one 4 dodatkowe funkcje. Ich świeży, modny design pasuje do nowoczesnych kuchni. Garnki Function 4 przewyższają wszystkie oczekiwania stawiane wysoce funkcjonalnym garnkom Made in Germany.

Zaletą garnków ze stali nierdzewnej Function 4 jest zastosowanie uniwersalnego dna TransTherm®, które nadaje się do wszystkich rodzajów ciepła, w tym indukcji. Dno szybko absorbuje ciepło, a następnie równomiernie przenosi je na przygotowywane potrawy. Garnki nadają się więc doskonale do gotowania, duszenia, smażenia, blanszowania i gotowania na parze. Mogą być również używane do podgrzewania i pieczenia w piekarniku do 250 °C.

Projektanci z NOA Design wyposażyli garnki Function 4 w wyjątkowe pokrywki. Te wytrzymałe szklane pokrywy z uchwytami ze stali nierdzewnej są wystarczająco duże do łatwego oglądania zawartości garnków oraz silikonowy pierścień amortyzujący uderzenia. Ich dodatkową zaletą jest funkcja kontrolowanego wylewania bez użycia durszlaka, co oszczędza czas i naczynia. Symbole zaznaczone na górnej części pokrywy wskazują, jak ustawić pokrywę do gotowania z małą ilością wody, do odcedzania ziemniaków, makaronu, ryżu lub do szybkiego wylewania zawartości.

Naczynia Function 4 posiadają również szeroką, zakrzywioną krawędź ułatwiającą przelewanie. Zapobiega to niepożądanemu kapaniu lub spływaniu cieczy po zewnętrznych ściankach naczynia. Wewnętrzna podziałka ułatwia odmierzanie optymalnej ilości płynu. Garnki są łatwe do czyszczenia, oczywiście można je myć w zmywarce.

Informacje o zastosowanym materiale

WMF wykorzystuje do produkcji większości swoich garnków stal nierdzewną 18/10, zarejestrowaną pod marką Cromargan®. "Crom" w nazwie oznacza chrom, natomiast pozostała część nazwy "argan" pochodzi od łacińskiego słowa argentum, oznaczającego srebro. Nazwa tego materiału trafnie odnosi się do błyszczącego wyglądu garnków, który jest spowodowany stosunkowo wysokim procentem niklu.

Wysokiej jakości stal nierdzewna Cromargan® powstaje w procesie rafinacji stali. Zawiera 72% stali, 18% chromu i 10% niklu. Jest to materiał trwały, niekorodujący, odporny na działanie kwasów spożywczych. Cromargan® pięknie błyszczy i jest łatwy do czyszczenia.

Niemiecka firma WMF jest tradycyjnym producentem wysokiej jakości sprzętu kuchennego. Wnosi do swojego asortymentu doświadczenie ponad 160 lat istnienia, tworząc wraz z projektantami o uznanych nazwiskach produkty o praktycznym i ponadczasowym wzornictwie. Podobnie jest w przypadku garnków z serii Function 4 firmy NOA Design.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Garnki klasycze
Gwarancja: 2 lata
Waga: 2.27 kg
Materiał: Stal nierdzewna
Rozmiar: 20 cm
Właściwości: Można myć w zmywarce
Rodzaj produktu: Garnek
Seria: WMF Function 4
Margin: A
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
Pozycja została wyprzedana…

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: