Joseph Joseph

Ergonomiczna praska do czosnku zielona Helix

do wyciskania bez większego wysiłku

  • 97,00 zł
  • w magazynie 9 szt.
    kolejne sztuki: na zamówienie
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Kod: JS20102
Marka: Joseph Joseph
Seria: Joseph Joseph Helix
Kolor / wymiary: wiosenna zieleń, zieleń o odcieniu trawy / 17,6 x 4,6 x 5,8 cm
Materiał: nadaje się do zmywarki
nylon
szlachetna stal nierdzewna

Opis produktu

Wyzwanie dla designerów Joseph Joseph: wyciskanie czosnku bez większego wysiłku

Rezultat: ergonomiczna prasa Helix

Większość ręcznych prasek działa na zasadzie siły skierowanej ku dołowi. U prasek Helix zastosowano system, w którym główną rolę gra nacisk siły horyzontalnej. Unikalny, falisty ruch pomnaża użytą siłę, dzięki czemu pracujemy prawie bez wysiłku. Dwuczęściowa praska wykonana ze stali nierdzewnej i nylonu rozkłada się, co zapewnia łatwiejsze czyszczenie. W serii znajdziecie Państwo praskę na ziemniaki, cytrusy i czosnek.

  • Helix ergonomiczne, horyzontalne praski
  • Nierdzewna część dla zachowania maksymalnej higieny
  • Kolorowa rękojeść jest wytrzymała i stabilna
  • Można myć w zmywarce do naczyń

Ręczna praska do czosnku potrafi zmiażdżyć kilka ząbków czosnku naraz. Jej obsługa jest niezwykle prosta, wystarczy umieścić obrany ząbek, nałożyć górną część i "pociągnąć do siebie". Innowacyjny i komfortowy sposób wyciskania stanie się nieodzowną częścią gotowania.

Udoskonalanie standardowych pomocników kuchennych jest już od 2003 roku głównym celem marki Joseph Joseph i jej projektantów. Bracia Richard i Anthony Joseph zdecydowali się wykorzystać swoje doświadczenie nabyte podczas studiów w dziedzinie wzornictwa użytkowego i otworzyć własny biznes. Ich zachwyt nad innowacjami sprawia, że marka co sezon zaopatruje rynek w nowe produkty i atrakcyjne, kolorowe serie pomocników kuchennych. Każdy produkt jest wynikiem rozwoju, którego celem jest maksymalne zwiększenie funkcjonalności, bezpieczeństwa użytkowania i doznań estetycznych. Wynik końcowy budzi entuzjazm i radość nie tylko swoim figlarnym designem, ale i niespodziewaną praktycznością, w której zakochacie się Państwo od pierwszego użycia. Marka Joseph Joseph nie tylko podbija serca klientów z ponad 100 krajów świata, ale także co roku zdobywa wiele nagród i nominacji w dziedzinie designu i innowacji. Świetne wyniki sprzedażowe i popularność wyposażenia kuchennego spowodowały, że uwaga projektantów została skierowana dalej niż tylko na kuchenny blat, a mianowicie na obszar segregacji śmieci i sprzątania. Dzięki temu klienci mogą cieszyć się nie tylko designerskim wyposażeniem kuchni, ale także kompleksowym, zróżnicowanym i inteligentnym systemem segregacji odpadów i recyklingu, który jest niezbędną częścią nowoczesnego świata. Joseph Joseph to nie tylko gwarancja niepowtarzalnego designu i wysokiej jakości, ale i szansa na zmianę swojego stylu życia.

KOD PRODUCENTA: 20102

O firmie Joseph Joseph

Joseph Joseph

Bracia Richard i Anthony Joseph zdecydowali się wykorzystać swoje doświadczenie nabyte podczas studiów w dziedzinie wzornictwa użytkowego i otworzyć własny biznes. Od 2003 roku klienci w ponad 100 krajach z niecierpliwością oczekują na inteligentne innowacje stwarzane pod marką Joseph®Joseph.