Elektryczna odkurzać pompa kwadratowa FRESH & SAVE Zwilling

Kod: ZW368010000
Nowość
Marka: ZWILLING
416 zł
W magazynie (>5 szt)

Dzięki systemowi próżniowemu Zwilling FRESH & SAVE można łatwo przechowywać surowe, wstępnie ugotowane lub już ugotowane jedzenie, które następnie przetrwa do 5x dłużej w lodówce. Przygotuj różnorodne potrawy i przechowuj je w lodówce lub zamrażarce albo zabierz ze sobą na wycieczki lub do pracy - wszystko to z pompą próżniową FRESH & SAVE firmy Zwilling.

Elektryczna pompa próżniowa obsługiwana jest tylko jednym przyciskiem i wie, kiedy się wyłączyć. Wystarczy nałożyć go na zakrętkę słoika lub torebki FRESH & SAVE, nacisnąć przycisk i w kilka sekund wyssie z nich całe powietrze. Bezprzewodowa pompa próżniowa jest cicha, wydajna, a dzięki akumulatorowi Li-ion o pojemności 1200 mAh, który można szybko naładować za pomocą dołączonego do zestawu kabla USB, praca z nią będzie dziecinnie prosta.

Pompka jest kompatybilna tylko z próżniowymi słoikami, torebkami i korkami do wina z serii FRESH & SAVE marki Zwilling. Każdy słoik ma też swój kod QR, który w połączeniu z smart app mobilną Zwilling culinary world pozwala lepiej zaplanować zakupy i śledzić daty ważności przechowywanej żywności, pomaga napisać listę zakupów lub poleca przepis, który można wykonać z przechowywanej żywności.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Główne zalety:

  • skuteczna i prosta metoda odkurzania
  • bezprzewodowy, cichy
  • odkurzanie w kilka sekund za pomocą jednego przycisku

Dodatkowe informacje:

  • wymiary: 19 x 5 x 5 cm
  • pojemność baterii: 1200 mAh
  • pakiet zawiera kabel USB do ładowania

Parametry dodatkowe

Kategoria: Urzadzenia próżniowe i sous-vide
Waga: 0.33 kg
Kolor: Biały
Rodzaj produktu: Pakowanie próżniowe i Sousvide
Rozmiar: 19 cm
Seria: Zwilling Fresh & Save

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie