Stojak na kamień do ostrzenia noży, drewno, Miyabi

Kod: MB34536000
Marka: MIYABI
385 zł
W magazynie (2 Szt)

Drewniana podstawa Basic Kit zawiera:

  • 1x drewniana podstawka do stabilizacji kamienia
  • 1x blok do usuwania nierówności kamienia

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Drewniany zestaw Basic Kit MIYABI do kamieni ostrzących to praktyczne narzędzie do ostrzenia noży za pomocą kamieni do ostrzenia. Jeśli umieścisz kamień do ostrzenia w podstawie, ostrzenie będzie bardziej wydajne, bezpieczniejsze i dokładniejsze . Do produkcji podstawy użyto wysokiej jakości japońskiego drewna cyprysowego Hinoki. Drewno to ma wielką tradycję w Japonii i charakteryzuje się wysoką twardością i wytrzymałością. Aby szlifowanie było zawsze precyzyjne i dokładne, podstawa uzupełniona jest o blok do wygładzania, za pomocą którego można wyrównać wszelkie nierówności kamienia do ostrzenia. Syntetyczne kamienie szlifierskie MIYABI są oferowane w wielu rodzajach grubości, od 400 - do większych poprawek, do bardzo drobnych 10.000 - do precyzyjnego ostrzenia. Syntetyczne kamienie ostrzące MIYABI doskonale ostrzą nie tylko noże japońskie, ale także wszelkie inne noże wykonane z różnych rodzajów stali. Twoje noże zyskają wyjątkową ostrość. Będziesz zaskoczony ostrością, jaką można uzyskać.

  • Do kamieni ostrzących MIYABI
  • Zwiększenie wydajności i bezpieczeństwa szlifowania
  • Blok do regeneracji kamienia ostrzącego
  • Podstawa zapobiega ześlizgiwaniu się kamienia
  • Materiał: drewno hinoki
  • Kamień szlifierski MIYABI nie jest dołączony do zestawu, należy go dokupić. Możesz wybrać spośród kilku rodzajów ziarnistości

Nasza rada: Przed każdym szlifowaniem należy upewnić się, że kamień szlifierski jest idealnie płaski. Umieść kamień w podstawie i narysuj na nim kratkę zwykłym ołówkiem. Następnie przesuwaj blok do regeneracji równomiernymi pociągnięciami po całej powierzchni kamienia, aż wszystkie linie znikną i kamień będzie gotowy do ostrzenia noży.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Ostrzałki do noży
Gwarancja: 2 lata
Waga: 0.59 kg
Rodzaj produktu: Ostrzenie noży
Margin: D
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: