Dozownik na olej czerwony Burgundy

Kod: EH340215
121 zł
W magazynie (15 Szt)

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Dozownik na olej może służyć do przechowywania zarówno oleju roślinnego, jak i oliwy z oliwek. Wygodny lejek zapewnia dokładne dawkowanie zawartości, nawet w małych ilościach. Dzięki wykonaniu z ceramiki wysokiej jakości można w nim przechowywać oliwę z oliwek, wymagającą temperatury do ok. 20°C i ciemnego miejsca.

Naczynia Emile Henry dzięki zastosowaniu technologii High Resistance® są odporne na uderzenia i zarysowania, dlatego nadają się nie tylko do pieczenia, ale również do porcjowania i serwowania dań. Wszystkie naczynia można stosować w mikrofalówce. Naczynia Emile Henry po wyjęciu z zamrażalnika można natychmiast włożyć do piekarnika lub mikrofalówki. Naczynia z tej serii nie są przeznaczone do stosowania na bezpośrednich źródłach ciepła, takich jak kuchenki gazowe lub elektryczne. Wytrzymują temperaturę do 250°C. Wszystkie naczynia Emile Henry można myć w zmywarce (korek wraz z lejkiem należy myć ręcznie.)

Czy wiesz, że...?

Emile Henry jest tradycyjną francuską firmą, która od 1850 roku zaopatruje gospodarstwa domowe w burgundzką ceramikę wysokiej jakości. Wszystkie produkty w dużej części wytwarzane są ręcznie, dlatego każdy egzemplarz jest oryginałem. Symbol wybity od spodu - np. JN3 nie jest numerem produkcyjnym Twojego dzbanka lub formy. Chodzi o podpis rzemieślnika i jednocześnie ulotne wspomnienie chwili zrodzenia wyrobu we francuskim mieście Marcigny.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Dodatki do serwowania
Gwarancja: 2 lata
Kolor: Czerwony
Materiał: Ceramika
Rodzaj produktu: Akcesoria do serwowania
Seria: Emile Henry Burgundy

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: