Zestawy widelczyków

2 pozycji razem
Widelczyk deserowy zestaw NUOVA, 6 szt., WMF
113 zł –15 %
96 zł
WM1291666046
Widelczyk deserowy STELLA, zestaw 4 szt., Blomus
189 zł
BM63950

ZestawyWidelczyk deserowy - idealny sposób na delektowanie się deserem

Czym są zestawy widelczyk deserowy ?

Zestaw widelczyk deserowy jest niezbędny w każdym domu, ponieważ jest idealny do serwowania i jedzenia małych, delikatnych deserów, takich jak owoce, ciasta i ciastka. Jest to część sztućców do jadalni, które będą pięknie towarzyszyć serwerom do ciast lub stojakom na ciasta.

Jak wybrać zestaw widelczyk deserowy ?

Przy wyborze widelczyk deserowy należy wziąć pod uwagę takie czynniki, jak materiał, wygląd i liczba widelczyków w zestawie.

Stal nierdzewna, która jest najbardziej odpornym materiałem i najtańszym w porównaniu z alternatywami takimi jak złoto, jest często wykorzystywana do produkcji widelczyków deserowych. Niektóre zestawy widelczyków deserowych charakteryzują się prostymi wzorami, podczas gdy inne mają bardziej wyszukane wzory. Wybierz styl, który lubisz i który pasuje do wystroju Twojej jadalni.

Należy również wziąć pod uwagę liczbę widelców w kupowanych zestawach. W naszej ofercie znajdziesz zarówno 6-, jak i 12-elementowe zestawy takich producentów jak WMF.

Jak dbać o widelczyki deserowe?

Zdajemy sobie sprawę z wartości wygody w naszym codziennym, gorączkowym życiu. Nasze zestawy widelczyk deserowy są zatem zaprojektowane tak, aby były zarówno atrakcyjne, jak i łatwe do czyszczenia. Ponieważ są wykonane ze stali nierdzewnej, nie korodują ani nie matowieją i zachowują swój wspaniały połysk przez wiele lat.

Wystarczy umyć je ręcznie w ciepłej wodzie z lekkim mydłem, a następnie całkowicie wysuszyć za pomocą ścierka kuchenna. Naczynia mogą zostać uszkodzone przez zmywarki, dlatego lepiej unikać ich używania, jeśli to możliwe. Widelczyki deserowe powinny być przechowywane w chłodnym, suchym miejscu, gdy nie są używane. Zmniejszy to prawdopodobieństwo ich rdzewienia lub matowienia. Widelce powinny być przechowywane w szafce lub szufladzie na sztućce. Dzięki nim widły są zawsze gotowe do użycia.

Jak dbać o widelczyk deserowyze stali nierdzewnej?

Po zakupie zestawu widelczyk deserowy na Kulina i rozpoczęciu korzystania z niego, ważne jest, aby zrozumieć, jak o niego dbać. Kilka podstawowych wskazówek, które mają zastosowanie do niektórych innych zestawów sztućców, to m.in:

  • Jednym z najlepszych sposobów czyszczenia widelczyków deserowych wykonanych ze stali nierdzewnej jest mycie ręczne.
  • Po czyszczeniu ważne jest, aby prawidłowo opłukać widelec, aby pozbyć się wszelkich pozostałości mydła.
  • Zawsze należy osuszyć widelec natychmiast po umyciu delikatnym ręcznikiem.
  • Ostatecznie, gdy widelec nie jest używany, należy przechowywać go w suchym miejscu, aby zmniejszyć ryzyko korozji.

Możesz także kupić zestawy sztućców do jadalni, zestawyłyżeczka do herbaty i pałeczek.