WMF

Zestaw przyborów do tortu Nuova

  • 100 zł
  • w magazynie 1 szt.
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Opis produktu

1x nóż do tortu, 1x łopatka do tortu

Zestaw przyborów do tortu Nuova do optymalnego serwowania tortów i deserów.

Zestaw przyborów do tortu Nuova WMF zawiera:

  • Nóż do tortu do krojenia i serwowania kawałków tortu lub ciasta.
  • Łopatka do tortu do serwowania tortów i ciast

Łopatka do tortu ułatwi również serwowanie pizzy, lasagne i pasztetu. Trójkątny kształt predestynuje ją do serwowania mniejszych i większych kawałków tortu.

Specjalne sztućce serii Nuova z wysokiej jakości szlachetnej stali nierdzewnej Cromargan® w wersji polerowanej nie tylko pięknie wyglądają, ale ułatwiają codzienne czynności. Sekretem magii serii Nuova nie jest kształt poszczególnych sztućców, ale to, jak doskonale do siebie pasują. Projektanci Jutta Keil i André Stocker stworzyli atrakcyjny, ponadczasowy design, który cieszy oko na co dzień i od święta.

Sztućce wykonane są z wysokiej jakości szlachetnej stali nierdzewnej Cromargan®, zawierającej 72% stali, 18% chromu i 10% niklu. Materiał jest trwały, nierdzewny i odporny na działanie kwasów spożywczych. Cromargan® ma piękny połysk i jest łatwy w czyszczeniu. Sztućce można myć w zmywarce.

KOD PRODUCENTA: 12.9151.6040

O firmie WMF

WMF

Marka WMF jest synonimem niemieckiej precyzji, tradycji, nowoczesnych technologii i trendów. Celem firmy jest zapewnienie swoim klientom doskonałego sprzętu do gotowania i serwowania. Ergonomiczne, wyrafinowane produkty wysokiej jakości szczycą się szeregiem nagród za design i patenty technologiczne.

Kod: WM1291516040
Marka: WMF
Seria: WMF Nuova
Designer: Jutta Keil
Kolor / wymiary: nóż: dł. całkowita 29 cm, klinga 16 cm, łopatka: dł. całkowita 23 cm, klinga 12 cm
Materiał: nadaje się do zmywarki
polerowane
stal nierdzewna Cromargan®