WMF

Zestaw łyżeczek do müsli Nuova

2 sztuki w opakowaniu

  • 50 zł
  • w magazynie 3 szt.
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Opis produktu

2x łyżeczka do müsli

Łyżeczka do müsli Nuova na miły początek dnia. Jest większa niż łyżeczka do kawy, ale równocześnie mniejsza niż standardowa łyżka. Z przodu jest mocno zaokrąglona, ma głęboką miseczkę i delikatnie wydłużoną rękojeść, dzięki czemu nie ześlizgnie się do miski. Doskonale leży w dłoni i dopasowuje się do ust, idealna do podawania płatków z mlekiem lub jogurtem.

Specjalne sztućce z serii Nuova wykonane z najwyższej jakości szlachetnej stali nierdzewnej Cromargan® w polerowanej wersji dzięki swojemu pomysłowemu designowi ułatwiają codzienne czynności, a dodatkowo pięknie wyglądają. Magia serii Nuova spoczywa w jej integralności oraz podobieństwie kształtów, dzięki czemu poszczególne sztućce idealnie do siebie pasują. Projektanci Jutta Keil i André Stocker nadali im atrakcyjny i ponadczasowy design, który sprawdzi się zarówno przy codziennym użytkowaniu, jak i podczas świątecznych okazji.

Sztućce są wykonane z wysokiej jakości szlachetnej stali nierdzewnej Cromargan®, która zawiera 72 % stali, 18 % chromu i 10 % niklu. Jest to materiał trwały, nierdzewny, odporny na działanie kwasów zawartych w pożywieniu. Cromargan® pięknie się błyszczy i jednocześnie łatwo się czyści. Sztućce można myć w zmywarce.

KOD PRODUCENTA: 12.9192.6042

O firmie WMF

WMF

Marka WMF jest synonimem niemieckiej precyzji, tradycji, nowoczesnych technologii i trendów. Celem firmy jest zapewnienie swoim klientom doskonałego sprzętu do gotowania i serwowania. Ergonomiczne, wyrafinowane produkty wysokiej jakości szczycą się szeregiem nagród za design i patenty technologiczne.

Kod: WM1291926042
Marka: WMF
Seria: WMF Nuova
Designer: Jutta Keil
Kolor / wymiary: dł. 16,5 cm
Materiał: nadaje się do zmywarki
polerowane
stal nierdzewna Cromargan®