produkt nie jest już w sprzedaży

Zestaw łyżeczek do müsli Nuova

2 sztuki w opakowaniu

Opis produktu

2x łyżeczka do müsli

Łyżeczka do müsli Nuova na miły początek dnia. Jest większa niż łyżeczka do kawy, ale równocześnie mniejsza niż standardowa łyżka. Z przodu jest mocno zaokrąglona, ma głęboką miseczkę i delikatnie wydłużoną rękojeść, dzięki czemu nie ześlizgnie się do miski. Doskonale leży w dłoni i dopasowuje się do ust, idealna do podawania płatków z mlekiem lub jogurtem.

Specjalne sztućce z serii Nuova wykonane z najwyższej jakości szlachetnej stali nierdzewnej Cromargan® w polerowanej wersji dzięki swojemu pomysłowemu designowi ułatwiają codzienne czynności, a dodatkowo pięknie wyglądają. Magia serii Nuova spoczywa w jej integralności oraz podobieństwie kształtów, dzięki czemu poszczególne sztućce idealnie do siebie pasują. Projektanci Jutta Keil i André Stocker nadali im atrakcyjny i ponadczasowy design, który sprawdzi się zarówno przy codziennym użytkowaniu, jak i podczas świątecznych okazji.

Sztućce są wykonane z wysokiej jakości szlachetnej stali nierdzewnej Cromargan®, która zawiera 72 % stali, 18 % chromu i 10 % niklu. Jest to materiał trwały, nierdzewny, odporny na działanie kwasów zawartych w pożywieniu. Cromargan® pięknie się błyszczy i jednocześnie łatwo się czyści. Sztućce można myć w zmywarce.

KOD: WM1291926042

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu