WMF

Zestaw łyżeczek do grejpfruta Nuova

  • 50 zł
  • w magazynie 4 szt.
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Opis produktu

2x łyżeczka do grejpfruta

Łyżeczka do grejpfruta Nuova ze specjalnymi ząbkami, które ułatwiają oddzielenie miąższu owocu.

Specjalne sztućce serii Nuova z wysokiej jakości szlachetnej stali nierdzewnej Cromargan® w wersji polerowanej nie tylko pięknie wyglądają, ale ułatwiają codzienne czynności. Sekretem magii serii Nuova nie jest kształt poszczególnych sztućców, ale to, jak doskonale do siebie pasują. Projektanci Jutta Keil i André Stocker stworzyli atrakcyjny, ponadczasowy design, który cieszy oko na co dzień i od święta.

Sztućce wykonane są z wysokiej jakości szlachetnej stali nierdzewnej Cromargan®, zawierającej 72 % stali, 18 % chromu i 10 % niklu. Materiał jest trwały, nierdzewny i odporny na działanie kwasów spożywczych. Cromargan® ma piękny połysk i jest łatwy w czyszczeniu. Sztućce można myć w zmywarce.

KOD PRODUCENTA: 12.9194.6042

O firmie WMF

WMF

Marka WMF jest synonimem niemieckiej precyzji, tradycji, nowoczesnych technologii i trendów. Celem firmy jest zapewnienie swoim klientom doskonałego sprzętu do gotowania i serwowania. Ergonomiczne, wyrafinowane produkty wysokiej jakości szczycą się szeregiem nagród za design i patenty technologiczne.

Kod: WM1291946042
Marka: WMF
Seria: WMF Nuova
Designer: Jutta Keil
Kolor / wymiary: dł. 16 cm
Materiał: nadaje się do zmywarki
polerowane
stal nierdzewna Cromargan®