Zestaw garnków WMF

WMF

ZESTAWY GARNKÓW WMF
Naczynia kuchenne na całe życie

Czy wiesz, że częściej kupujemy nowe samochody niż garnki? I używamy ich równie często. Dlatego inwestycja w wysokiej jakości zestaw garnków naprawdę się opłaca.

#1
Marka WMF jest numerem jeden w branży produktów gospodarstwa domowego w Niemczech.
160 lat historii. Ponad 500 nagród za design. 
Dotknij prawdziwego rękodzieła

wmfno1

ZESTAWY GARNKÓW WMF

 

Wyjątkowe cechy garnków WMF

Opatentowana stal Cromargan®

Większość garnków WMF wykonana jest ze stali nierdzewnej 18/10, zarejestrowanej pod marką Cromargan®. „Crom“ w nazwie oznacza chrom, zaś reszta nazwy „argan“ pochodzi od łacińskiego słowa argentum, oznaczającego srebro. Odnosi się to do elegancko błyszczącego wyglądu garnków, uzyskanego dzięki wysokiej zawartości niklu. Stal Cromargan® jest niezwykle trwała, odporna na rdzę i wytrzymała. Jest również łatwa w czyszczeniu i można ją myć w zmywarce.

Dno TransTherm®

Wyjątkowe dno TransTherm® pełni trzy ważne funkcje. Po pierwsze, oszczędza energię podczas gotowania, optymalnie rozprowadzając i akumulując ciepło. Po drugie, umożliwia używanie garnków na wszystkich źródłach ciepła, w tym na indukcji. Po trzecie, sprawia, że garnki są optymalne do wszystkich obróbek cieplnych - gotowania, duszenia, smażenia, blanszowania, a także do podgrzewania i pieczenia w piekarniku do 250°C (uwaga: maksymalna temperatura może się różnić w przypadku użycia pokrywki lub uchwytu z danego zestawu).

Wytrzymałość

Wysokiej jakości materiały i staranne wykonanie gwarantują maksymalną wytrzymałość i długą żywotność. Możesz wybierać spośród zestawów do normalnego użytku domowego lub

Ekstremalna wytrzymałość

Niezwykle wytrzymałe profesjonalne zestawy, które sprostają intensywnemu użytkowaniu. Należą do nich serie Function 4, Premium One, Gourmet Plus i Compact cuisine.

Który zestaw jest odpowiedni dla Ciebie?

Poszczególne zestawy garnków WMF różnią się pod względem funkcji i designu. Wybraliśmy dla Ciebie kluczowe cechy najpopularniejszych serii:

 

WMF
wmf

WMF Function 4
1 pokrywka, 4 funkcje

Główną cechą wyróżniającą najpopularniejszy zestaw garnków w ofercie Kuliny jest charakterystyczny czerwony pierścień na pokrywce. Czerwone silikonowe pierścienie na szklanych pokrywkach zwiększają funkcjonalność garnków. W zależności od potrzeby pokrywkę można przesunąć w jedną z 4 oznaczonych pozycji - zamkniętą do gotowania na parze z niewielką ilością wody, otwartą do pełnego gotowania oraz z dużym lub małym otworem do odcedzania nawet drobnoziarnistego ryżu.

WMF FUNCTION 4

WMF
wmf

WMF Quality One
Opatentowana technologia Cool+

Zestaw ten jest szczególnie popularny dzięki zaokrąglonemu, przyjemnemu dla oka kształtowi. Ponadto technologia Cool+ (rozpoznawalna dzięki czerwonym wykończeniom na uchwytach) zapewnia wysoki poziom komfortu gotowania poprzez znaczne ograniczenie transmisji ciepła z garnka do uchwytów.

WMF QUALITY ONE

 

Jak klienci Kuliny oceniają zestawy garnków WMF

WMF Function 4
"Bardzo ładny i funkcjonalny zestaw. Jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Jest ozdobą naszej kuchni. Najbardziej zaskoczyła nas funkcjonalność pokrywek."
Andrzej K.

WMF Quality One
"Naczynia nie tylko ładnie wyglądają, ale uchwyty naprawdę pozostają zimne. Jak na razie, jest super."
Magdalena P.

WMF Astoria
"Produkt wysokiej jakości, elegancki, nowoczesny design, opłacało się zakupić."
Jacek S.

 

WMF
wmf

WMF Astoria
Wyrafinowana funkcjonalność

Garnki WMF Astoria z polerowaną powierzchnią i eleganckimi konturami łączą w sobie wysoką funkcjonalność i trwałość z wyrafinowanym, eleganckim designem.

WMF ASTORIA

WMF
wmf

WMF Compact Cuisine
Oszczędność przestrzeni

Masz małą kuchnię i martwisz się, że nawet podstawowe garnki się nie zmieszczą? Ale zmieszczą się i nie musisz nawet rezygnować z jakości! Inteligentna konstrukcja serii Compact Cuisine pozwala zaoszczędzić miejsce, ustawiając garnki o tej samej średnicy jeden na drugim. A to w połączeniu z wyjątkową trwałością materiału przy intensywnej eksploatacji.

WMF COMPACT CUISINE

WMF
wmf

Dana seria została opracowana z myślą o komfortowym gotowaniu w każdej kuchni. Wszelkie szczegóły zostały zaprojektowane tak, aby gotowanie i posługiwanie się garnkami było tak łatwe i wygodne. Wszystkie garnki mają wydrążone uchwyty, aby zmniejszyć nagrzewanie, poręczną wewnętrzną skalę do odmierzania poziomu zawartości, szeroką krawędź do nalewania, aby umożliwić nalewanie bez kapania, a także wysokiej jakości i solidne szklane pokrywki, które umożliwiają wgląd do wnętrza garnka w dowolnym momencie.

WMF COMFORT LINE

 

10 pozycji razem
Zestaw garnków FUNCTION 4, 5 el., WMF
2 890 zł –22 %
2 239 zł
WM760556380
Zestaw garnków COMPACT CUISINE, 5 el., WMF
2 490 zł –12 %
2 177 zł
WM790556380
Zestaw garnków COMFORT LINE 5 el., WMF
1 390 zł –16 %
1 167 zł
WM732556040
Zestaw patelni i garnków QUALITY ONE, 5 elementów, WMF
1 916 zł
WM774556380
Zestaw garnków MINI, 5 el.,WMF
759 zł –17 %
Zestaw garnków MINI, 5 el.,WMF
W magazynie (21 szt)
627 zł
WM718556040
Zestaw garnków FUNCTION 4, 4szt, WMF
2 699 zł
WM0760046380
Zestaw garnków GOURMET PLUS, 5 el., WMF
2 890 zł –23 %
2 216 zł
WM720556030
Zestaw garnków ASTORIA 5 el., WMF
1 490 zł –23 %
1 147 zł
WM780556040
Zestaw garnków PROVENCE PLUS, 5 el., WMF
1 831 zł
WM721556380
Zestaw garnków BELMONT, 5 el., WMF
1 790 zł –17 %
1 480 zł
WM751556040