Zestaw garnków INTENSA, 5 szt., Fissler

Kod: FS1611805
Marka: Fissler
2 990 zł –13 %
Zestaw garnków INTENSA, 5 szt., Fissler
2 990 zł –13 % 2 595 zł
W magazynie (3 Szt)

Zestaw 5 garnków z serii intensa® w kolorze czarnym zawiera:

 • Garnek Ø 16 cm, pojemność 1,9 l, z pokrywą Nr artykułu: FS1611816
 • Garnek Ø 20 cm, pojemność 3,2 l, z pokrywą Nr artykułu: FS1611820
 • Garnek Ø 24 cm, pojemność 3,8 l, z pokrywą Nr artykułu: FS1611824
 • Garnek Ø 20 cm, pojemność 2,3 l, z pokrywą Nr artykułu:FS1612820
 • Rondelek Ø 16 cm, pojemność 1,4 l, bez pokrywy Nr artykułu:FS1615816100

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Fissler intensa® to innowacyjne naczynia z kuchni Fissler Development. Inspiracją był szybki postęp technologiczny i chęć przeniesienia nawet zwykłych przyborów kuchennych na wyższy poziom. Nowe funkcje, nowy wygląd i inteligentne rozwiązania spodobają się tym, którzy chcą się wyróżnić i być krok do przodu. Dodaj te inteligentne naczynia do swoich nowoczesnych urządzeń kuchennych!

 • Wyjątkowy i funkcjonalny, innowacyjny design skoncentrowany na detalach
 • Powierzchnia polerowana
 • Garnki z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10
 • Doskonałe przewodnictwo cieplne dla energooszczędnego gotowania dzięki aluminiowemu wnętrzu
 • Idealnie dopasowana płaska pokrywka z dająca możliwość odlewania bez sitka
 • Pokrywę można zawiesić w dowolnym miejscu na krawędzi naczynia
 • Uchwyty pokrywy z tworzywa sztucznego
 • Plastikowe uchwyty - nie ma potrzeby używania uchwytu do garnków
 • Odporność na ścieranie i zarysowania
 • Zakrzywiona, szersza krawędź zapewnia czyste wylewanie bez ściekania
 • Zintegrowana wewnętrzna podziałka - laserowo grawerowana
 • Można również układać garnki na sobie o tej samej średnicy
 • Podstawa CookStar nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji
 • Nie nadaje się do mycia w zmywarce, plastikowe uchwyty mogą zostać uszkodzone przez sole czyszczące
 • Nagrody za wzornictwo i jakość Grand Prix 2005, Red dot design award, iF design award Chiny 2006

Garnki intensa® premium wykonane są ze stali nierdzewnej 18/10 (18% chromu, 10% niklu, 72% stali), bardzo łatwej do czyszczenia, higienicznej i wyjątkowo odpornej na korozję. Polerowana powierzchnia zewnętrzna i nowy, niemal "wizjonerski" design pokrywy to pierwsze, co rzuca się w oczy. Uchwyty i rączki z tworzywa sztucznego doskonale układają się w dłoni i nadają garnkom nowoczesny wygląd. Akcesoria z tworzywa sztucznego pozostają chłodne podczas gotowania i są maksymalnie bezpieczne w użyciu.

Innowacja w tym przypadku polega na nowej koncepcji pokrywy. To właśnie pokrywka i odlewanie płynu jest częstym problemem. Podczas opracowywania serii intensa® było jasne, że konieczne jest pozbycie się uchwytu do garnków i durszlaka. W kuchni każdy szczegół odgrywa ważną rolę , a znalezienie innych niezbędnych pomocy jest często nadludzkim wyczynem. Odlewanie za pomocą durszlaka również zwiększa ryzyko poparzeń. Płaska pokrywka intensa® ściśle przylega do krawędzi garnka, a jeśli chcesz wylać płyn, po prostu zsuń pokrywkę - sztuczka polega na tym, że dzięki uchwytom po bokach pokrywki możesz precyzyjnie regulować szerokość otworu do wylewania bez zdejmowania pokrywki. Możesz również wybrać, czy chcesz smażyć - gdy podnosisz pokrywę - czy dusić - gdy zamkniesz pokrywę. Wygodny, precyzyjny i bezpieczny. Zaokrąglona, szersza krawędź sprawia, że płyn łatwo i bezpiecznie można wylać z naczynia. Projektanci nie przeoczyli również problemu skraplania się pary wodnej z pokrywy. Niemiecka precyzja doprowadziła ich do optymalnego rozwiązania - pokrywkę można zawiesić w dowolnym miejscu na krawędzi garnka dzięki zintegrowanemu uchwytowi . Dzięki temu skroplona ciecz spływa do garnka i nie brudzi kuchenki, blatu czy nakrycia stołu.

Idealnie płaska podstawa CookStar nadaje się do stosowania na wszystkich źródłach ciepła, w tym na indukcji. Dzięki aluminiowemu wnętrzu ciepło rozprowadzane jest równomiernie, a gotowanie jest energooszczędne i czasochłonne. Wewnętrzna powierzchnia naczynia jest idealnie gładka i łatwa do czyszczenia. Dzięki zintegrowanej miarce możesz na bieżąco kontrolować, ile porcji ugotujesz tym razem. Połączenie między dnem a ścianami jest w naczyniach Fissler zawsze wypełnione, bez żadnych pustych przestrzeni. Przejście między dnem a ściankami jest zaokrąglone - docenisz to szczególnie podczas mieszania gęstej zawartości, kiedy trzeba dokładnie wymieszać składniki łyżką kuchenną. Możesz układać naczynia w stos. Gotowanie nie musi być obowiązkiem. Z garnkami intensa® gotowanie staje się przyjemnym doświadczeniem dla kucharza i jego gości.

Co 3 sekundy, na całym świecie zostaje sprzedany jeden produkt Fissler!

Fissler GmbH jest największym niemieckim producentem artykułów gospodarstwa domowego i przyborów kuchennych . Poprzez swoje biura sprzedaży działa na wszystkich kontynentach świata w ponad 80 krajach. Etykieta "Supermarka z Niemiec" słusznie plasuje Fisslera wśród najbardziej wpływowych brandy. Silny nacisk na innowacje i rozwój przez wiele dziesięcioleci słusznie przyczynia się do wytwarzania produktów, które pozwalają doświadczyć często nudnych procesów technologicznych w zabawny i nowy sposób. Każdego roku klienci z niecierpliwością czekają na nowe produkty, które dostarczą im rozrywki. Fissler jest pionierem nowych trendów, o czym świadczą liczne patenty i nagrody za design. Warto również wspomnieć o zarządzaniu kontrolą, która przebiega przez cały proces produkcyjny według ściśle określonych standardów. Nowoczesne technologie produkcji i nowe narzędzia kontroli gwarantują najwyższą jakość. Przez ponad 170 lat firma Fissler opierała się na 3 kluczowych filarach - technologicznym know-how, doskonałej produkcji i wielkiej sile innowacji. Wszystkim 700 pracownikom przyświeca jeden cel - produkt dostosowany do potrzeb klienta. Gotowanie musi zachwycać naszych klientów! Made in Fissler (Niemcy)

Parametry dodatkowe

Kategoria: Komplety garnków
Gwarancja: 2 lata
Waga: 9.84 kg
Kolor: Czarny
Liczba części: 5 szt
Rodzaj produktu: Zestaw garnków
Seria: Fissler intensa®
Margin: B
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: