Grill gazowy FIREGLOBE, Eva Solo

Kod: ES571406
Promocja Outlet
Marka: Eva Solo
4 313 zł –25 %
Grill gazowy FIREGLOBE, Eva Solo
4 313 zł –25 % 3 234 zł
W magazynie (1 Szt)

Grill gazowy FireGlobe Eva Solo. Jego okrągły i twórczy kształt kontrastuje z cienkimi nogami podstawy. Dzięki nowoczesnemu wyglądowi, grill ten będzie przyciągał wzrok na każdej imprezie grillowej. Grill posiada trzy niezależnie sterowane palniki, co pozwala na równomierny rozkład i regulację temperatury.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

W dzisiejszych czasach, gdy wymagania dotyczące wyposażenia wnętrz stale rosną, wzrasta również zapotrzebowanie na wysokiej jakości design zewnętrzny. Dlatego Eva Solo stworzyła gamę produktów odpowiednich na taras lub do ogrodu.

Jednym z nich jest grill gazowy FireGlobe Eva Solo. Jego okrągły i twórczy kształt kontrastuje z cienkimi nogami podstawy. Dzięki nowoczesnemu wyglądowi, grill ten będzie przyciągał wzrok na każdej imprezie grillowej. Grill posiada trzy niezależnie sterowane palniki, co pozwala na równomierny rozkład i regulację temperatury. Dodatkowo grill posiada wbudowany termometr, wyższą tylną ścianę, która pełni funkcję szyby oraz zintegrowany otwór do rąk, który służy zarówno do łatwego przenoszenia grilla, jak i do wentylacji. Maksymalna temperatura wynosi 330 - 360 °C.

Podobnie jak wszystkie produkty Eva Solo, łączy w sobie prostą elegancję z wysoką funkcjonalnością. Pokrywa chroni przed wiatrem, otwiera się i zamyka jednym ruchem i można ją zawiesić z tyłu grilla. Projektanci wbudowali w niego termometr do monitorowania temperatury wewnętrznej. Dzięki wysokiej jakości materiału może być w ogrodzie przez cały rok.

  • Elegancki i wysoce funkcjonalny design
  • Grill wykonany jest z emaliowanej stali
  • Wielkość powierzchni grillowej wynosi 58 cm
  • Z pojemnikiem do odprowadzania tłuszczu
  • Termometr w pokrywie grilla do kontroli i regulacji temperatury
  • Łatwy w użyciu i utrzymaniu - wystarczy umyć ciepłą wodą z detergentem, pozostawić do wyschnięcia
  • Aluminiowe nogi można zdemontować w celu lepszego przechowywania
  • Do czyszczenia nie należy używać ściernych środków czyszczących

Parametry dodatkowe

Kategoria: Grille gazowe
Gwarancja: 2 lata
Waga: 22 kg
Rodzaj produktu: Grill gazowy
Margin: D
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: