Deska do krojenia CULT & CARVE PLUS L 37 x 29 cm, czerwona, Joseph Joseph

Kod: JS60004
132 zł
W magazynie (5 Szt)

Wyzwanie dla projektantów firmy Joseph Joseph: zwiększyć bezpieczeństwo deski do krojenia

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Wyzwanie dla projektantów firmy Joseph Joseph: zwiększyć bezpieczeństwo deski do krojenia

Rozwiązanie: wielofunkcyjna deska do krojenia Cut&Carve

Widelec do mięsa często służy jako pomoc przy krojeniu pieczeni. Soczyste mięso ma tendencję do ślizgania się po desce do krojenia i wymaga stabilizacji. Dwustronna deska do krojenia Cut&Carve jest wyposażona w wypukłości po jednej stronie, na których można umieścić pieczeń i dzięki temu mieć znacznie większą kontrolę nad krojeniem. Podwyższona krawędź wyłapuje wyciekającą ciecz, którą można dodatkowo wykorzystać dzięki zaokrąglonym narożnikom służącym do odlewania nadmiaru płynów. Druga strona deski jest gładka.

  • Dwustronna funkcjonalna deska do krojenia
  • Uniwersalne zastosowanie
  • Wypustki przytrzymujące mięso
  • Podwyższone krawędzie do zbierania cieczy lub okruchów
  • Krawędź deski jest antypoślizgowa
  • Wykonana z polipropylenu
  • Nadaje się do zmywarki
  • 2 rozmiary w różnych kolorach

Plastikowe deski do krojenia są idealne do utrzymania noży w dobrym stanie, podobnie jak deski drewniane. Jednak w przeciwieństwie do desek drewnianych, deski plastikowe są trwalsze i łatwiejsze w utrzymaniu.

Nasza rada: zaleca się używanie kilku desek do krojenia w kuchni. Ten sposób krojenia jest całkowicie higieniczny i stosowany przez profesjonalistów. Idealnym rozwiązaniem jest zakup desek do krojenia mięsa, warzyw, potraw gotowanych i pieczywa.

Unowocześnianie zwykłych narzędzi kuchennych to cel firmy Joseph Joseph oraz jej projektantów od 2003 roku. Bracia Richard i Anthony Joseph postanowili wykorzystać swoje doświadczenie zdobyte na studiach projektowania produktów we własnej firmie. Ich entuzjazm dla innowacji przynosi co sezon nowe produkty oraz nowe atrakcyjne serie barw. Każdy pojedynczy produkt jest wynikiem rozwoju, który dążył do maksymalnego zwiększenia funkcjonalności, bezpieczeństwa i atrakcyjności wizualnej. Powstałe produkty budzą entuzjazm i przynoszą radość, nie tylko dzięki nowatorskiemu designowi, ale także dzięki zaskakującej praktyczności, którą pokochasz już od pierwszego użycia. Firma Joseph Joseph nie tylko zyskuje klientów w ponad 100 państwach, ale także co roku zdobywa wiele nagród i nominacji za projektowanie i innowacyjność. Wysoka sprzedaż i popularność produktów kuchennych pozwoliła projektantom przenieść swoją uwagę ponad blat kuchenny, a konkretyzując pod niego - do segmentu odpadów komunalnych i porządków. Dzięki temu klienci mogą teraz cieszyć się nie tylko stylowymi przyborami kuchennymi, ale także kompleksowym, zmiennym i inteligentnym rozwiązaniem w zakresie odpadów komunalnych i recyklingu, który doskonale wpisuje się w nowoczesny styl życia. Joseph Joseph to już nie tylko gwarancja doskonałego designu i jakości, ale także możliwość zmiany stylu życia.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Deski do krojenia
Gwarancja: 2 lata
Waga: 0.83 kg
Kolor: Czerwony
Materiał: Plastikowy
Właściwości: Można myć w zmywarce
Rodzaj produktu: Deska kuchenna
Seria: Joseph Joseph Cut&Carve™
Margin: E
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: