Talerz obiadowy HALF MOON 27 cm, biały, ceramika, MIJ

Kod: MIJC7627
Nowość
164 zł
W magazynie (79 szt)
  • Ręczna produkcja w prefekturze Mino, Japonia
  • Tradycja rzemieślnicza od VIII wieku
  • Stosowany w restauracjach Michelin
  • Do użytku domowego i profesjonalnego
  • W zmywarce
  • W mikrofalówce
  • Do sushi, przystawek, deserów

Informacje szczegółowe

100 dni na zwrot
100 dni na zwrot Bezpłatny i bezproblemowy zwrot
99% zadowolonych osób
99% zadowolonych osób Opineo: 3000+ sprawdzonych opinii
Wysyłamy natychmiast
Wysyłamy natychmiastPrzy zamówieniu do godziny 12:00
50 000+ recenzji produktów
50 000+ recenzji produktówNapisanych przez naszych klientów

Opis szczegółowy produktu

HALF MOON to dokładnie ten typ estetyki, która wydaje się prosta, dopóki nie zdasz sobie sprawy, jak trudno jest dobrze przedstawić prostotę. Półksiężycowaty kształt jest subtelnie zabawny, ale jednocześnie elegancki, a kremowa glazura biały sprawia wrażenie czystej i ciepłej. Jest to konstrukcja, która podnosi poziom stołu, nie zmuszając do sprzątania całego mieszkania.

Główne zalety:

  • Półokrągły talerz HALF MOON o szerokości 27 cm to nowoczesny i kreatywny sposób serwowania potraw, kładący nacisk na czysty kształt i minimalistyczny design.
  • Kształt jest idealny do przystawek, sushi, deserów lub mniejszych dań głównych ułożonych z naciskiem na prezentację.
  • Półokrągła konstrukcja pozwala na oryginalną kompozycję stołu, samodzielnie lub w połączeniu z innymi elementami.
  • Szkliwo w kolorze kości słoniowej biały ma spokojny, ponadczasowy charakter i pozwala wyróżnić się kolorom potrawy.
  • Delikatnie nieregularny brzeg podkreśla ręczne wykonanie i nadaje talerzowi naturalny charakter.
  • Gładka, błyszcząca powierzchnia zapewnia elegancki wygląd i z łatwością wpasuje się zarówno w nowoczesne, jak i tradycyjne wnętrza.
  • Ręcznie wykonana przez japońskich rzemieślników, wysoka jakość każdego elementu zapewnia długotrwałą wytrzymałość i przyczynia się do częstego użytkowania w kuchni.
  • Ceramika nie zawiera szkodliwych substancji ani metali ciężkich, dzięki czemu jest bezpieczny zarówno do codziennego użytku w kuchni, jak i do intensywnego użytku profesjonalnego.
  • Połączenie wysokiej jakości mieszanek ceramicznych i starannie nałożonych szkliw tworzy powierzchnię, która jest w stanie wytrzymać duże obciążenia związane z przygotowywaniem i obsługą żywności przez długi czas.
  • Używanie go w zmywarce ułatwia konserwację i pomaga utrzymać naczynia w czystości bez obniżenia jakości wizualnej lub integralności materiału.
  • Naczynia nadają się do gotowania w kuchence mikrofalowej, co pozwala na odgrzewanie potraw bez konieczności ładowania i wykonywania dodatkowych czynności.
  • Ceramika MIJ od ponad trzech dekad cieszy się uznaniem w profesjonalnych restauracjach, gdzie udowodniono jego niezawodność i długą żywotność.
  • Produkcja odbywa się bezpośrednio w Japonii i jest zgodna z długą tradycją ceramiczną sięgającą XII wieku, która nadal inspiruje współczesne praktyki.

Dodatkowe informacje:

  • szerokość: 27 cm
  • wysokość: 1,5 cm
  • można myć w zmywarce
  • do mikrofalówki

Parametry dodatkowe

Kategoria: Talerze obiadowe
Waga: 0.8 kg
EAN: 8595730102114
Kolor: Biały
Materiał: Ceramika
Rozmiar: 27 cm
Właściwości: Można myć w zmywarce, Nadaje się do kuchenki mikrofalowej
Rodzaj produktu: Talerz
Seria: MIJ Half Moon
Margin: C
K překladu: CZ AUTO
Producent: MIJ
yesspend: yesspend_knl, yesspend_kbe, yesspend_kfr

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: