Spieniacz do mleka PLISSÉ, szary, Alessi

Kod: ALMDL13G
Marka: Alessi
649 zł
W magazynie (2 szt)
Czy jesteś fanem spienionego cappuccino? Jeśli chcesz, aby było doskonałe i codziennie cieszyło Cię jego smakiem, pamiętaj, że cappuccino to w równym stopniu espresso, jak i spienione i parzone mleko. I wtedy potrzebujesz spieniacza do mleka!

Spieniacz do mleka PLISSE łączy w sobie zaawansowaną technologię i ponadczasową estetykę i będzie idealny dla miłośników kawy, którzy chcą zrobić własne cappuccino w stylu baristy lub gorącą czekoladę w domu. Charakterystyczne dla kolekcji PLISSE Michele De Lucchi są przyciągające dla oka linie i miękkie plisy doskonale prezentują się w nowoczesnych kuchniach i biurach. Stylowa kolorystyka akcesorium - tutaj w eleganckiej szarości - dodaje wyrafinowanego charakteru projektowi.

Spieniacz do mleka składa się z jednostki silnikowej z podstawą grzejącą z żywicy termoplastycznej oraz dzbanka ze stali nierdzewnej z uchwytem i pokrywką z pokrętłem, wewnętrznej podstawy spieniacza i metalowej spirali spieniacza do spieniania płynów. Podstawa grzewcza jest wyposażona we wtyczkę, przełącznik START/STOP i pokrętło wyboru programu. Dzbanek ze stali nierdzewnej ma oznaczenia wewnątrz wskazujące maksymalny i minimalny poziom napełnienia dla czterech różnych programów: gorące mleko, gorące spienione mleko, zimne spienione mleko i gorąca czekolada.

Jak z niego korzystać ? Zdejmij pokrywkę i wlej żądaną ilość mleka, obserwując poziom napełnienia. Załóż pokrywkę z powrotem na dzbanek, umieść dzbanek na podstawie grzewczej i podłącz go. Wybierz funkcję i naciśnij Start. Po zakończeniu cyklu spieniacz wyłączy się automatycznie.

Spieniacz do mleka PLISSE jest również wyposażony w cztery antypoślizgowe nóżki , które zapewniają stabilność i wygodę podczas użytkowania. Wewnętrzny dzbanek może być również używany oddzielnie (nadaje się do indukcji), co czyni to urządzenie jeszcze bardziej funkcjonalnym. Dzbanek ze stali nierdzewnej można myć w zmywarce, a podstawę grzewczą można czyścić wilgotną szmatką.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Główne korzyści:

  • Dla smacznego cappuccino
  • elegancki design
  • wielofunkcyjny - do gorącego mleka, gorącego spienionego mleka, zimnego spienionego mleka i gorącej czekolady

Dodatkowe informacje:

  • projekt: Michele De Lucchi
  • rozmiar: 17 x 12 x 22,5 cm
  • materiał: spieniacz do mleka z żywicy termoplastycznej, dzbanek ze stali nierdzewnej 18/10
  • moc: 600 W

Parametry dodatkowe

Kategoria: Akcesoria do ekspresów
Waga: 1.8 kg
Kolor: Szary
Materiał: Plastikowy
Rozmiar: 22 cm
Objętość: 0,35 l
Rodzaj produktu: Akcesoria do ekspresów do kawy
Seria: Alessi PLISSÉ
Margin: D
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: