Krajalnica do jabłek Functional Form Fiskars

Kod: FISK1016132
89 zł
W magazynie (4 Szt)

Krajalnica do jabłek z doskonałym nożem ze stali nierdzewnej, który dzieli jabłko na 8 części i usuwa gniazdo nasienne. W skład zestawu wchodzi też pojemnik, do którego wpadają jabłka. Zalecane jest mycie ręczne.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Doskonałej jakości ostrze ze stali nierdzewnej dzieli jabłko na 8 równych kawałków i jednocześnie gniazdo nasienne. W skład zestawu wchodzi też pojemnik, do którego wpadają jabłka. Pojemnik jest idealny do transportu i serwowania.

Parametry:

  • Wysokość: 80 mm
  • Długość: 200 mm
  • Szerokość: 130 mm
  • Waga: 340 g

Kolekcja Fiskars Functional Form

Kolekcja Functional Form składa się z szerokiej gamy wysokiej jakości noży, przyborów kuchennych, naczyń i sztućców. Razem tworzą estetycznie harmonijną kolekcję, która ułatwia codzienne życie poprzez łatwość użytkowania, czyszczenia i przechowywania.

Nowe naczynia kuchenne Fiskars należy umyć przed pierwszym użyciem. Prawie wszystkie naczynia Functional Form nadają się do mycia w zmywarce. Pomimo wszystko zalecane jest mycie ręczne, aby zapewnić dłuższy okres dobrego stanu przyborów i naczyń.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Naczynia kuchenne
Waga: 0.5 kg
Kolor: Biały
Rodzaj produktu: Przybory kuchenne
Seria: Fiskars Functional Form
K překladu: CZ AUTO-PRO
Margin: A

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie