Patelnia do naleśników ECO RESPECT G2543853 25 cm, Tefal

Kod: TEFG2543853
Marka: Tefal
167 zł
W magazynie (3 Szt)

Patelnia do naleśników Eco Respect z serii Tefal łączy doskonałe rezultaty i długotrwałe działanie z przyjazną dla środowiska konstrukcją. Jest to idealny wybór do kuchni przyjaznej dla środowiska: stop, z którego wykonana jest patelnia, zużywa do 90% mniej energii niż nowe aluminium*. Seria Eco Respect przyczynia się do ochrony środowiska, zapewniając jednocześnie bezkompromisowe osiągi. Posiada niezwykle trwałą powierzchnię nieprzywierającą TITANIUM PRO, która wytrzymuje do trzech razy dłużej niż standardowa Tefalpowierzchnia tytanowa

*Aluminium z recyklingu w porównaniu z nowym aluminium

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Marka Tefal jest pionierem w dziedzinie gospodarki cyrkulacyjnej i zawsze podejmowała działania na rzecz ochrony środowiska. Seria Eco-Respect idzie o krok dalej: korpus patelni do naleśników wykonany jest w 100% z aluminium pochodzącego z recyklingu. Aluminium pochodzące z recyklingu, z którego wykonana jest patelnia, wymaga do 90% mniej energii do produkcji niż nowe aluminium*.

A wszystko to w jakości i innowacji bez kompromisów: Titanium Pro wytrzymuje do dwóch razy dłużej niż standardowa powierzchnia TefalTitanium i zapewnia długotrwałą wydajność, a wewnętrzna i zewnętrzna powierzchnia nieprzywierająca ułatwia czyszczenie. Technologia Thermo-Signal™® wskazuje idealną temperaturę początkową dla doskonałego smażenia i aromatycznych rezultatów, a dno Thermo-Fusion™ optymalnie przewodzi ciepło, zapewniając równomierne rezultaty. Odkryj niezbędną patelnię do naleśników, zaprojektowaną z myślą o przygotowywaniu idealnych, złocistych naleśników, a także pełniącą funkcję patelni do naleśników, na której można usmażyć prawdziwe francuskie naleśniki na słodko lub pikantnie. A ponieważ wszyscy możemy zrobić więcej, aby chronić naszą planetę, pamiętaj o recyklingu przyborów kuchennych!

*Aluminium z recyklingu w porównaniu z nowym aluminium

Parametry dodatkowe

Kategoria: Patelnie do naleśników
Gwarancja: 2 lata
Waga: 0.69 kg
Materiał: Aluminium
Rozmiar: 25 cm
Właściwości: Nadaje się do piekarnika
Rodzaj produktu: Patelnia naleśnikowa
Margin: D
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: