WMF

Patelnia 18 cm Mini

  • 125 zł
  • w magazynie 8 szt.
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Opis produktu

Patelnia 18 cm Mini to praktyczne smażenie. Uniwersalne dno TransTherm® umożliwia stosowanie z wszystkimi typami kuchenek, z indukcyjną włącznie. Garnki (i patelnie) można wkładać jeden w drugi, oszczędzając miejsce.

Nieocenione przy przyrządzaniu małych porcji dla jednej osoby - garnki i patelnie z serii WMF Mini. Poszczególne naczynia bogatej serii mini pozwalają zaoszczędzić miejsce. Od rondla, aż po patelnię do serwowania - kompletna seria małych naczyń kuchennych.

Podobnie jak standardowe naczynia, również seria Mini wykonana jest z wytrzymałej, dobrej jakości stali Cromargan® (szlachetna stal nierdzewna 18/10) i posiada dno TransTherm®, nadające się do wszystkich rodzajów kuchenek. Naczynia Mini są polerowane na wysoki połysk i dopracowane w najdrobniejszych szczegółach.

KOD PRODUCENTA: 07.1880.6041

O firmie WMF

WMF

Marka WMF jest synonimem niemieckiej precyzji, tradycji, nowoczesnych technologii i trendów. Celem firmy jest zapewnienie swoim klientom doskonałego sprzętu do gotowania i serwowania. Ergonomiczne, wyrafinowane produkty wysokiej jakości szczycą się szeregiem nagród za design i patenty technologiczne.

Kod: WM0718806041
Marka: WMF
Seria: WMF Mini
Kolor / wymiary: Ø 18 cm, obj. ok. 0,9 l, wys. 4 cm
Materiał: nadaje się do gotowania indukcyjnego
nadaje się do zmywarki
polerowane
stal nierdzewna Cromargan®