WMF

Ostrzałka do noży z ochroną Gourmet

2 stopnie

  • 150 zł
  • w magazynie 2 szt.
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Opis produktu

Nawet najwyższej jakości nóż z czasem traci swoją ostrość i trzeba go naostrzyć. Alternatywą dla stalki są ostrzałki do noży WMF. Mają kilka stopni według których mogą Państwo naostrzyć nóż,czy też delikatnie podostrzyć. W przypadku ostrzałek ceramicznych i stalowych, jeśli przeciągają Państwo ostrze równo i dokładnie, mogą Państwo osiągnąć optymalne wyniki ostrości. Ostrzałki do noży WMF odznaczają się długą żywotnością i łatwą obsługą.

Z pomocą ostrzałki do noży Gourmet mogą Państwo sami z łatwością i efektywnie naostrzyć wysokiej jakości nóż. Dwa ceramiczne dyski naostrzą nóż w ciągu kilku sekund, co z pewnością ułatwi pracę w kuchni. Ostrzałka jest wykonana z wysokiej jakości stali, ceramiki i plastiku. Rękojeść dobrze leży w dłoni, a spodnia antypoślizgowa część ostrzałki zapewnia bezpieczne użycie.

Gourmet to nazwa serii pomocnych akcesoriów do kuchni niemieckiej marki WMF. Zawiera różnorodne akcesoria niezbędne podczas gotowania: obieraczki, krajarki, sitka, cedzaki. Nie może również zabraknąć tłuczka do mięsa, dziadka do orzechów czy porządnego moździerza.

Mali pomocnicy przeważnie z wytrzymałej stali nierdzewnej, którzy wykonają kawał dobrej roboty oraz zaoszczędzą czas. Dzięki użyciu materiałów najwyższej jakości i nowoczesnych technologii podczas ich produkcji będą Państwu służyć przez długie lata.

KOD PRODUCENTA: 18.7651.6030

O firmie WMF

WMF

Marka WMF jest synonimem niemieckiej precyzji, tradycji, nowoczesnych technologii i trendów. Celem firmy jest zapewnienie swoim klientom doskonałego sprzętu do gotowania i serwowania. Ergonomiczne, wyrafinowane produkty wysokiej jakości szczycą się szeregiem nagród za design i patenty technologiczne.

Kod: WM1876516030
Marka: WMF
Kolor / wymiary: wys. 9 cm, szer. 8 cm, dł. 19 cm
Materiał: ceramika
plastik
stal nierdzewna Cromargan®