produkt nie jest już w sprzedaży

Ostrzałka do noży nierdzewna Gourmet

do wszystkich gładkich ostrzy

Opis produktu

Nawet najlepsze noże z biegiem czasu tracą swoją ostrość i muszą być ostrzone. Nierdzewna ostrzałka WMF z serii Gourmet będzie idealnym pomocnikiem w każdej kuchni. Jest stabilna, łatwa w użyciu i bezproblemowa w utrzymaniu. Została wyprodukowana z odpornej stali nierdzewnej 18/10 Cromargan®. Powierzchnię ostrzącą tworzy wyjątkowo twardy metal, dzięki czemu możliwe jest doskonałe naostrzenie noża. Świetne właściwości ostrzałki docenią również przez profesjonalistów.

Ostrzałka nie jest odpowiednia do ostrzy ząbkowanych i piłkowych. Przed użyciem proszę dokładnie oczyścić nóż z nieczystości. Nie należy myć w zmywarce.

Obsługa: jedną ręką proszę przytrzymać ostrzałkę, drugą chwycić nóż i przeciągnąć przez szczeliną od pięciu do dziesięciu razy, delikatnie dociskając.

Jeżeli powierzchnia ostrząca stępi się z powodu intensywnego użytkowania, należy zdjąć plastikową obudowę, lekko odkręcić śrubki, obrócić trójkąty ostrzące, dokręcić śrubki i nałożyć plastikową obudowę. Czynność tą można wykonac maksymalnie dwa razy.

Czyszczenie: proszę usunąć plastikową obudowę i wytrzeć metalowy proszek miękką ściereczką.

KOD: WM1874436030

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu