WMF

Ostrzałka do noży nierdzewna Gourmet

do wszystkich gładkich ostrzy

  • 223 zł
  • w magazynie 1 szt.
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Opis produktu

Nawet najlepsze noże z biegiem czasu tracą swoją ostrość i muszą być ostrzone. Nierdzewna ostrzałka WMF z serii Gourmet będzie idealnym pomocnikiem w każdej kuchni. Jest stabilna, łatwa w użyciu i bezproblemowa w utrzymaniu. Została wyprodukowana z odpornej stali nierdzewnej 18/10 Cromargan®. Powierzchnię ostrzącą tworzy wyjątkowo twardy metal, dzięki czemu możliwe jest doskonałe naostrzenie noża. Świetne właściwości ostrzałki docenią również przez profesjonalistów.

Ostrzałka nie jest odpowiednia do ostrzy ząbkowanych i piłkowych. Przed użyciem proszę dokładnie oczyścić nóż z nieczystości. Nie należy myć w zmywarce.

Obsługa: jedną ręką proszę przytrzymać ostrzałkę, drugą chwycić nóż i przeciągnąć przez szczeliną od pięciu do dziesięciu razy, delikatnie dociskając.

Jeżeli powierzchnia ostrząca stępi się z powodu intensywnego użytkowania, należy zdjąć plastikową obudowę, lekko odkręcić śrubki, obrócić trójkąty ostrzące, dokręcić śrubki i nałożyć plastikową obudowę. Czynność tą można wykonac maksymalnie dwa razy.

Czyszczenie: proszę usunąć plastikową obudowę i wytrzeć metalowy proszek miękką ściereczką.

KOD PRODUCENTA: 18.7443.6030

O firmie WMF

WMF

Marka WMF jest synonimem niemieckiej precyzji, tradycji, nowoczesnych technologii i trendów. Celem firmy jest zapewnienie swoim klientom doskonałego sprzętu do gotowania i serwowania. Ergonomiczne, wyrafinowane produkty wysokiej jakości szczycą się szeregiem nagród za design i patenty technologiczne.

Kod: WM1874436030
Marka: WMF
Kolor / wymiary: szer. 8 cm, dł. 18,5 cm; dł. uchwytu 10 cm
Materiał: plastik
stal nierdzewna Cromargan®