Kod: WM0641306040
Marka: WMF
Designer: Jan Christian Delfs
Kolor / wymiary: Ø doniczki 10,8 cm, całkowita dł. 36 cm, szer. 12,5 cm, wys. 12,5 cm
Materiał: plastik
polerowane
stal nierdzewna Cromargan®

Opis produktu

Ogródek ziołowy WMF zawiera:

  • 3x samonawadniająca doniczka z knotem
  • 1x miska na wodę z wieczkiem

Świeże zioła są nieodzowną częścią nowoczesnej kuchni. Teraz mogą Państwo o nie zadbać dzięki sprytnemu samonawadniającemu systemowi WMF!

Zestaw do ziołowego ogródka zawiera doniczki ze stali nierdzewnej, które są zaopatrzone w specjalny knot. Knoty wkłada się do plastikowej podstawki z wodą, która jest zakryta zdejmowanym wieczkiem. Dzięki automatycznemu podlewaniu mogą Państwo mieć świeże zioła bez konieczności ciągłej kontroli wilgotności ziemi w doniczkach. WMF przejmuje opiekę nad ziołami za Państwa!

Gourmet to nazwa serii pomocnych akcesoriów do kuchni niemieckiej marki WMF. Zawiera różnorodne akcesoria niezbędne podczas gotowania: obieraczki, krajarki, sitka, cedzaki. Nie może również zabraknąć tłuczka do mięsa, dziadka do orzechów czy porządnego moździerza.

Mali pomocnicy przeważnie z wytrzymałej stali nierdzewnej, którzy wykonają kawał dobrej roboty oraz zaoszczędzą czas. Dzięki użyciu materiałów najwyższej jakości i nowoczesnych technologii podczas ich produkcji będą Państwu służyć przez długie lata.

KOD PRODUCENTA: 06.4130.6040

O firmie WMF

WMF

Marka WMF jest synonimem niemieckiej precyzji, tradycji, nowoczesnych technologii i trendów. Celem firmy jest zapewnienie swoim klientom doskonałego sprzętu do gotowania i serwowania. Ergonomiczne, wyrafinowane produkty wysokiej jakości szczycą się szeregiem nagród za design i patenty technologiczne.