Obieraczka z ząbkowanym ostrzem żółta Multi-peel™ Joseph Joseph

Kod: JS10109
69 zł
W magazynie (3 Szt)

Wyzwanie dla projektantów Joseph Joseph: rozszerzenie stylów krojenia zwykłych obieraczek

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Wyzwanie dla projektantów Joseph Joseph: rozszerzenie stylów krojenia zwykłych obieraczek

Rozwiązanie: skrobaki wielofunkcyjne Multi-peel

Efektywne obieraczki z ergonomicznymi uchwytami wyposażone są nie tylko w ostre ostrze, ale także w dodatkową funkcję. Podczas czyszczenia i obierania owoców oraz warzyw najważniejsza jest maksymalna wydajność.

  • Ząbkowana obieraczka z tarką do skórek cytrusowych
  • Wygodny, antypoślizgowy uchwyt
  • Ostrze wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej
  • Nadaje się do zmywarki

Drobno ząbkowane ostrza żółtej obieraczki doskonale radzą sobie z miękką skórką. Na bocznej krawędzi obieraczki znajduje się ostrze do ścierania skórek cytrusów.

Unowocześnianie zwykłych narzędzi kuchennych to cel firmy Joseph Joseph oraz jej projektantów od 2003 roku. Bracia Richard i Anthony Joseph postanowili wykorzystać swoje doświadczenie zdobyte na studiach projektowania produktów we własnej firmie. Ich entuzjazm dla innowacji przynosi co sezon nowe produkty oraz nowe atrakcyjne serie barw. Każdy pojedynczy produkt jest wynikiem rozwoju, który dążył do maksymalnego zwiększenia funkcjonalności, bezpieczeństwa i atrakcyjności wizualnej. Powstałe produkty budzą entuzjazm i przynoszą radość, nie tylko dzięki nowatorskiemu designowi, ale także dzięki zaskakującej praktyczności, którą pokochasz już od pierwszego użycia. Firma Joseph Joseph nie tylko zyskuje klientów w ponad 100 państwach, ale także co roku zdobywa wiele nagród i nominacji za projektowanie i innowacyjność. Wysoka sprzedaż i popularność produktów kuchennych pozwoliła projektantom przenieść swoją uwagę ponad blat kuchenny, a konkretyzując pod niego - do segmentu odpadów komunalnych i porządków. Dzięki temu klienci mogą teraz cieszyć się nie tylko stylowymi przyborami kuchennymi, ale także kompleksowym, zmiennym i inteligentnym rozwiązaniem w zakresie odpadów komunalnych i recyklingu, który doskonale wpisuje się w nowoczesny styl życia. Joseph Joseph to już nie tylko gwarancja doskonałego designu i jakości, ale także możliwość zmiany stylu życia.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Obieraczki do warzyw
Gwarancja: 2 lata
Waga: 0.1 kg
Kolor: Żółty
Rodzaj produktu: Przybory kuchenne
Seria: Joseph Joseph Multi-peel™
K překladu: CZ AUTO
Margin: E

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: