WMF

Moździerz porcelanowy Gourmet

  • 125 zł
  • w magazynie 3 szt.
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Opis produktu

Porcelanowy moździerz Gourmet w kolorze białym jest jednym z serii praktycznych akcesoriów kuchennych niemieckiej firmy WMF. Elegancki i praktyczny design. Glazurowana powierzchnia zewnętrzna, a tłuczek i powierzchnia wewnętrzna bez glazury, by zapewnić optymalne ucieranie.

Moździerz jest niezastąpiony do ucierania suszonych ziół i przypraw, przygotowywania marynat, mieszanek przypraw, sosów lub domowego ziołowego pesto.

Moździerz porcelanowy Gourmet - krótki opis:

  • Do ucierania przypraw lub domowego pesto ziołowego
  • Wykonany z wysokiej jakości białej porcelany
  • Glazurowana powierzchnia zewnętrzna z logo WMF
  • Dopasowany do dłoni tłuczek

Gourmet to nazwa serii pomocnych akcesoriów do kuchni niemieckiej marki WMF. Zawiera różnorodne akcesoria niezbędne podczas gotowania: obieraczki, krajarki, sitka, cedzaki. Nie może również zabraknąć tłuczka do mięsa, dziadka do orzechów czy porządnego moździerza.

Mali pomocnicy przeważnie z wytrzymałej stali nierdzewnej, którzy wykonają kawał dobrej roboty oraz zaoszczędzą czas. Dzięki użyciu materiałów najwyższej jakości i nowoczesnych technologii podczas ich produkcji będą Państwu służyć przez długie lata.

KOD PRODUCENTA: 06.4541.6040

O firmie WMF

WMF

Marka WMF jest synonimem niemieckiej precyzji, tradycji, nowoczesnych technologii i trendów. Celem firmy jest zapewnienie swoim klientom doskonałego sprzętu do gotowania i serwowania. Ergonomiczne, wyrafinowane produkty wysokiej jakości szczycą się szeregiem nagród za design i patenty technologiczne.

Kod: WM0645416040
Marka: WMF
Kolor / wymiary: Ø 12 cm, wys. 10 cm, tłuczek 16 cm, masa 850 / 650 g
Materiał: porcelana