Pochodnia ogrodowa SPIN 90, srebrny, Höfats

Kod: HO00036
Marka: Höfats
566 zł
Wyprzedane
Pozycja została wyprzedana…

Ciepłe letnie wieczory, kolacja z przyjaciółmi na tarasie, pyszne dania z grilla i dobre wino... Jeśli masz uczucie, że to Twój klimat, upewnij się, że niczego Ci nie zabraknie, by cieszyć się tym przyjemnie spędzonym czasem - podstawa to stworzenie odpowiedniej atmosfery! Dzięki pochodni Höfats SPIN 90 wszystko jest łatwe, przytulne i stylowe.

model SPIN to pochodnia ogrodowa, którą można łatwo zamocować w ziemi - wbić w trawnik lub rabatę kwiatową. Pochodnia poprowadzi Twoich gości i oczaruje ich podczas kolejnego przyjęcia w ogrodzie dzięki nowoczesnemu wzornictwu i tańczącemu płomieniowi, który jest napędzany bioetanolem spalanym w puszce.

Wysokość pochodni SPIN można regulować za pomocą 4-częściowego szpikulca znajdującego się w zestawie. Poszczególne części końcówki mają różną długość (17 + 34 + 48 cm) i gwarantują stabilne podparcie dla pochodni. Szklany cylinder ma średnicę 9 cm , a dzięki nowoczesnemu i prostemu kształtowi będzie się doskonale prezentował w każdym ogrodzie.

Jak obsługuje się pochodnię? Nie martw się, to nic trudnego w porównaniu z efektem! Wystarczy, że zapalisz żel do rozpalania za pomocą uniwersalnej przedłużonej zapalniczki lub długiej zapałki. Następnie szybko załóż wysoki szklany cylinder (wykonany z wysokiej jakości szkła borokrzemowego) i ciesz się płomieniem przez 60 minut. O ile chcesz wieczór zakończyć wcześniej, wystarczy użyć dołączonej nasadki i zamieścić ją na szklanym cylindrze, aby w ciągu kilku sekund zdusić płomień.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Główne zalety:

  • do wykorzystania jako efektywna latarnia ogrodowa
  • łatwy montaż przez przykręcenie bez użycia narzędzi

Więcej informacji:

  • szklany cylinder: średnica 9 cm
  • wysokość całkowita: 138 cm
  • masa: 1,15 kg
  • stal nierdzewna
  • tylko do użytku zewnętrznego

Parametry dodatkowe

Kategoria: Pochodnie ogrodowe
Waga: 2.1 kg
Kolor: Srebrny
Materiał: Stal nierdzewna
Rozmiar: 138 cm
Rodzaj produktu: Oświetlenie ogrodowe
Margin: D
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
Pozycja została wyprzedana…

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: