WMF

Krajarka do sera Profi Plus

  • 114 zł
  • w magazynie 2 szt.
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Opis produktu

Krajarkę do sera Profi Plus należy przeciągać delikatnie i z równomiernym naciskiem. Otrzymane w ten sposób cienkie plastry sera można wykorzystać również do zapiekania. Sera nie należy kroić zbyt wcześnie, aby się nie zsychał. Praktyczna rada: Oprócz swojego podstawowego zastosowania krajarka do sera może również posłużyć do przygotowania wiórków czekoladowych.

Seria „Profi Plus” obejmuje ponad 100 różnych akcesoriów kuchennych, które sprostają najbardziej wygórowanym wymaganiom. Solidnie wykonane ze stali Cromargan® (szlachetna stal nierdzewna 18/10), stabilne i trwałe, wodoodporne i nadające się do mycia w zmywarce - po prostu niezniszczalne. Wyrafinowany, a jednocześnie ponadczasowy design, pasujący do każdej nowoczesnej kuchni.

KOD PRODUCENTA: 18.7136.6030

O firmie WMF

WMF

Marka WMF jest synonimem niemieckiej precyzji, tradycji, nowoczesnych technologii i trendów. Celem firmy jest zapewnienie swoim klientom doskonałego sprzętu do gotowania i serwowania. Ergonomiczne, wyrafinowane produkty wysokiej jakości szczycą się szeregiem nagród za design i patenty technologiczne.

Kod: WM1871366030
Marka: WMF
Seria: WMF Profi Plus
Kolor / wymiary: dł. 24 cm, masa 105 g
Materiał: nadaje się do zmywarki
polerowane/matowe
stal nierdzewna Cromargan®