Wskazówka

Riedel

Kieliszki Viognier/Chardonnay Veritas

2 sztuki w opakowaniu

  • 267 zł
  • w magazynie 12 szt.
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Opis produktu

Kieliszki Viognier/Chardonnay Veritas, Riedel polecamy na:

  • Chardonnay
  • Viognier
  • Pinot (Blanc, Grigio, Gris)
  • Albariño

Seria VERITAS:

Kolekcja kieliszków wprowadzona do sprzedaży w roku 2014.

Veritas to niezwykle cienkie i lekkie kieliszki wytwarzane maszynowo ze szkła ołowiowego. Kieliszki Veritas łączą w sobie urok ręcznie dmuchanego szkła z bezbłędną precyzją wykonania, którą można osiągnąć jedynie za pomocą produkcji maszynowej. Kolekcja obejmuje kieliszki do najpopularniejszych światowych odmian win. Seria Veritas łączy ten najlepszy design marki Riedel z najnowocześniejszymi technologiami wykonania.

Funkcjonalne, charakteryzujące się najwyższą jakością, dostępne cenowo, produkowane w dużych ilościach – marce Riedel udało się przekonać konsumentów i restauratorów na całym świecie, że przyjemność płynąca z wina zaczyna się od tego właściwego kieliszka.

Kolekcja Veritas, tak samo jak Vinum zaprojektowane przez Georga Riedela, kieruje się zasadą, że zawartość definiuje formę. To seria, która z pewnością będzie niezastąpioną częścią Państwa "szklanej winoteki".

KOD PRODUCENTA: 6449/05

O firmie Riedel

Riedel

Kieliszki marki Riedel łączą ponad 250-letnią tradycję z nowoczesnymi technologiami i innowacjami. Firma zdobyła sławę w świecie profesjonalnych sommelierów i miłośników wina dzięki kieliszkom o kształcie podporządkowanym charakterowi wina. Produkty ze szklarni Riedel są gwarancją najwyższej klasy jakości, doskonałej funkcjonalności i wyjątkowego designu.

Kod: RD644905
Marka: Riedel
Seria: Riedel Veritas
Kolor / wymiary: wys. 22,5 cm, V 370 ml, Ø w najszerszym miejscu 8,2 cm
Materiał: kryształ
nadaje się do zmywarki
produkcja maszynowa