Riedel

Kieliszki Spirits Veritas

2 sztuki w opakowaniu

  • 267,00 zł
  • na zamówienie
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Kod: RD644971
Marka: Riedel
Seria: Riedel Veritas
Kolor / wymiary: wys. 23,5 cm, obj.152 ml, Ø w najszerszym miejscu 6 cm
Materiał: kryształ
nadaje się do zmywarki
produkcja maszynowa

Opis produktu

Kieliszkii Spirits Veritas, Riedel polecamy na:

  • Armagnac (mature, young)
  • Calvados
  • Cognac V.S.O.P
  • Cognac XO
  • Rum

Seria VERITAS:

Kolekcja kieliszków wprowadzona do sprzedaży w roku 2014.

Veritas to niezwykle cienkie i lekkie kieliszki wytwarzane maszynowo ze szkła ołowiowego. Kieliszki Veritas łączą w sobie urok ręcznie dmuchanego szkła z bezbłędną precyzją wykonania, którą można osiągnąć jedynie za pomocą produkcji maszynowej. Kolekcja obejmuje kieliszki do najpopularniejszych światowych odmian win. Seria Veritas łączy ten najlepszy design marki Riedel z najnowocześniejszymi technologiami wykonania.

Funkcjonalne, charakteryzujące się najwyższą jakością, dostępne cenowo, produkowane w dużych ilościach – marce Riedel udało się przekonać konsumentów i restauratorów na całym świecie, że przyjemność płynąca z wina zaczyna się od tego właściwego kieliszka.

Kolekcja Veritas, tak samo jak Vinum zaprojektowane przez Georga Riedela, kieruje się zasadą, że zawartość definiuje formę. To seria, która z pewnością będzie niezastąpioną częścią Państwa "szklanej winoteki".

KOD PRODUCENTA: 6449/71

O firmie Riedel

Riedel

Kieliszki marki Riedel łączą ponad 250-letnią tradycję z nowoczesnymi technologiami i innowacjami. Firma zdobyła sławę w świecie profesjonalnych sommelierów i miłośników wina dzięki kieliszkom o kształcie podporządkowanym charakterowi wina. Produkty ze szklarni Riedel są gwarancją najwyższej klasy jakości, doskonałej funkcjonalności i wyjątkowego designu.