Riedel

Kieliszki Shiraz z nowego świata Veritas

2 sztuki w opakowaniu

  • 254,00 zł
  • na zamówienie
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Kod: RD644930
Marka: Riedel
Seria: Riedel Veritas
Kolor / wymiary: wys. 24,6 cm, V 650 ml, Ø w najszerszym miejscu 9,5 cm
Materiał: kryształ
nadaje się do zmywarki
produkcja maszynowa

Opis produktu

Kieliszki Shiraz z nowego świata Veritas są przez swój kształt i funkcję przeznaczone do odkrywania specyficznych niuansów samkowych gatunku Shiraz, jednego z ulubionych szczepów Australii. Ze względu na inne warunki glebowe i klimatyczne Shiraz jest w pewien sposób pełniejsze niż francuskie gatunki, bogatsze w smaku, płomienne, z lekkimi roślinnymi tonami.

Kieliszki Shiraz z Nowego Świata Veritas Riedel polecamy na:

  • Carmenère
  • Malbec
  • Tannat
  • Shiraz, Syrah

Seria VERITAS:

Kolekcja kieliszków wprowadzona do sprzedaży w roku 2014.

Veritas to niezwykle cienkie i lekkie kieliszki wytwarzane maszynowo ze szkła ołowiowego. Kieliszki Veritas łączą w sobie urok ręcznie dmuchanego szkła z bezbłędną precyzją wykonania, którą można osiągnąć jedynie za pomocą produkcji maszynowej. Kolekcja obejmuje kieliszki do najpopularniejszych światowych odmian win. Seria Veritas łączy ten najlepszy design marki Riedel z najnowocześniejszymi technologiami wykonania.

Funkcjonalne, charakteryzujące się najwyższą jakością, dostępne cenowo, produkowane w dużych ilościach – marce Riedel udało się przekonać konsumentów i restauratorów na całym świecie, że przyjemność płynąca z wina zaczyna się od tego właściwego kieliszka.

Kolekcja Veritas, tak samo jak Vinum zaprojektowane przez Georga Riedela, kieruje się zasadą, że zawartość definiuje formę. To seria, która z pewnością będzie niezastąpioną częścią Państwa "szklanej winoteki".

KOD PRODUCENTA: 6449/30

O firmie Riedel

Riedel

Kieliszki marki Riedel łączą ponad 250-letnią tradycję z nowoczesnymi technologiami i innowacjami. Firma zdobyła sławę w świecie profesjonalnych sommelierów i miłośników wina dzięki kieliszkom o kształcie podporządkowanym charakterowi wina. Produkty ze szklarni Riedel są gwarancją najwyższej klasy jakości, doskonałej funkcjonalności i wyjątkowego designu.