produkt nie jest już w sprzedaży

Karmnik dla ptaków na okno

Opis produktu

W dzisiejszych czasach, kiedy nieustannie wzrastają wymagania wobec wyposażenia domu, wzrasta również potrzeba wysokiej jakości designu dla przestrzeni zewnętrznych. Dlatego Eva Solo stworzyła serię produktów przeznaczonych na taras i do ogrodu. Przedstawiamy jeden produkt z serii dla małych ptaków, szklany karmnik na okno Eva Solo.

Karmnik można łatwo zawiesić bezpośrednio na okno przy pomocy uchwytu i dwustronnej taśmy. Wielkość karmnika przyciągnie tylko małe rodzaje ptaków, które wygodnie rozsiądą się na szklanym brzegu i poczęstują się smakołykami bezpośrednio na Państwa oknie. Można się relaksować widokiem małych ptaszków przylatujących do karmnika i słuchaniem ich śpiewu. Dzięki karmnikowi powieszonemu na oknie dom stanie się częścią małego ekosystemu. Karmnik ucieszy ptaki i domowników.

Karmnik na okno Eva Solo w skrócie:

  • Wykonany z mrozoodpornego szkła
  • Wystraczająco szeroki otwór pośrodku umożliwia łatwe napełnianie
  • Szkło jest solidne, wytrzyma niesprzyjające warunki pogodowe
  • Montuje się bezpośrednio na oknie za pomocą taśmy dwustronnej
  • Można myć w zmywarce

KOD: ES571048

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu

Ulepszamy dla Was Kulinę!

Obecnie przebiegają kluczowe zmiany w naszej administracji magazynowej w celu jeszcze szybszego przetwarzania Waszych zamówień. W związku z tym wysyłka wszystkich paczek jest zawieszona do 4.6.2020. Dziękujemy za wyrozumiałość!