Kod: WM0617706600
Marka: WMF
Seria: WMF Basic
Designer: Köhler & Wilms Products
Kolor / wymiary: wys. 30 cm, obj. 1 l, masa 970 g
Materiał: plastik
silikon
stal nierdzewna Cromargan®
szkło WMF

Opis produktu

Piją Państwo właśnie popołudniowe espresso, a może planują wytworne przyjęcie w gronie rodziny? Na stole nie może zabraknąć wody. WMF zaprojektowała karafkę na wodę, która świetnie sprawdza się w każdej okazji. Spełnia wszelkie wymogi higieny i zwraca uwagę atrakcyjnym designem. Starannie dopracowane wieczko ma funkcję automatycznego zamykania oraz wbudowane sitko, które przy nalewaniu zatrzyma kostki lodu lub kawałki owoców. Karafka pasuje do półki na drzwiach lodówki.

Basic to podstawa gospodarstwa domowego. Kolekcja obejmuje przedmioty używane codziennie w kuchni i stanowiące elementy zastawy stołowej. Cukierniczka, dozownik do śmietany, miodu, dozowniki oleju i octu, karafki na wodę i pojemniki chłodzące z pięknym wzornictwem.

KOD PRODUCENTA: 06.1770.6600

O firmie WMF

WMF

Marka WMF jest synonimem niemieckiej precyzji, tradycji, nowoczesnych technologii i trendów. Celem firmy jest zapewnienie swoim klientom doskonałego sprzętu do gotowania i serwowania. Ergonomiczne, wyrafinowane produkty wysokiej jakości szczycą się szeregiem nagród za design i patenty technologiczne.