WMF

Garnek wysoki 20 cm Premium One

z nierdzewną pokrywką

 • 717 zł
 • w magazynie 2 szt.
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Opis produktu

Dokładne wymiary:

 • Ø 20 cm, obj. 5,3 l
 • masa 1,9 kg, bez pokrywki 1,5 kg
 • szerokość z uchami 29,5 cm
 • wysokość z pokrywką 21,5 cm, bez pokrywki 18 cm

Naczynia z serii Premium One

 • Najwyższej jakości materiały + pierwszorzędne wykonanie + doskonały design = zachwycające garnki z długotrwałą żywotnością
 • Innowacyjna funkcja Cool+® zapobiegająca nagrzewaniu się uch naczyń i uchwytów pokrywek
 • Ucha, rękojeści i uchwyty w czasie gotowania nie przekraczają temperatury ciała
 • Naczynia wykonane są ze szlachetnej stali nierdzewnej 18/10 Cromargan®
 • Łatwe w przechowywaniu i odporne na zarysowania
 • Uniwersalne dno TransTherm® jest odpowiednie na wszystkie źródła ciepła, włącznie z indukcją
 • Nierdzewne pokrywki z otworem na ujście pary w czasie gotowania
 • Naczynia i pokrywki nadają się do piekarnika do temperatury 250°C
 • Podczas wyjmowania z piekarnika należy korzystać z rękawic kuchennych
 • Pomysłowo poszerzone brzegi garnków zapewniają wygodne odcedzanie bez rozlewania
 • Garnki wyposażone są w miarkę wewnętrzną
 • Naczynia można ułożyć w stos, co oszczędzi miejsce w kuchni
 • Odporne na osadzanie się bakterii, łatwo się je czyści
 • Można myć w zmywarce do naczyń

Od teraz nie ma powodu, aby trzymać się z daleka od kuchni! Nowy, pięciogwiazdkowy komplet garnków Premium One łączy w sobie wszelkie atrybuty niezbędne w nowoczesnej kuchni. Dodatkowo posiada innowacyjne, opatentowane rozwiązanie Cool+® - odizolowane ucha, które w czasie gotowania nie przekroczą temperatury ciała. Cool+® to znak rozpoznawczy naczyń z najwyższej półki.

Garnki Premium One są wykonane z najwyższej jakości nierdzewnej stali 18/10 Cromargan®. Wyraziste kształty razem z polerowaną powierzchnią sprawią, że naczynia zyskują nowoczesny, ale i ponadczasowy wygląd. Dzięki ich funkcjonalności, jakości i wykonaniu staną się niezbędnym wyposażeniem każdej kuchni. Niesamowicie praktyczna, opatentowana metoda Cool+® gwarantuje, że ucha podczas gotowania nie przekroczą temperatury ciała, co niezwykle podnosi komfort gotowania.

Zaletą naczyń nierdzewnych Premium One jest uniwersalne dno TransTherm®, które jest odpowiednie na wszystkie źródła ciepła, włącznie z indukcją. Dno szybko absorbuje ciepło i równomiernie je rozprowadza. Garnki są odpowiednie do gotowania, duszenia, smażenia, blanszowania i gotowania na parze. Można ich użyć także do zapiekania w piekarniku w temperaturze do 250°C.

Uchwyty nierdzewnych pokrywek dzięki opatentowanej funkcji Cool+®, nie nagrzewają się podczas gotowania. Miłym dodatkiem jest otwór w pokrywce, który umożliwi kontrolowane ujście pary z garnka. Pokrywka jest stabilna i nie pozwoli zawartości wykipieć. Wytrzymały materiał sprawia, że pokrywek Premium One można użyć także w piekarniku. W tym przypadku, w czasie wyjmowania naczyń, należy używać rękawic kuchennych.

Premium One wyposażone jest w pomysłowo poszerzone brzegi garnków, które zapewniają wygodne odcedzanie bez rozlewania zawartości. Dzięki tej pomysłowej innowacji woda nie ścieka po zewnętrznych ściankach garnka. Miarka umiejscowiona wewnątrz garnka ułatwia odmierzenie optymalnej ilości płynu. Naczynia są łatwe w konserwacji, można myć je zmywarce do naczyń.

Na temat wykorzystanego materiału i technologii:

Marka WMF do produkcji większości garnków wykorzystuje nierdzewną stal szlachetną 18/10, zarejestrowaną pod marką Cromargan®. "Crom" odpowiada chromowi, natomiast "argan" pochodzi od łacińskiego słowa argentum, które oznacza srebro. Nazwa tego materiału trafnie wskazuje na niezwykłą wytrzymałość i błyszczące korpusy garnków, na których wygląd wpływa stosunkowo wysoki procent niklu.

Niezwykle wysokiej jakości stal nierdzewna Cromargan® powstała poprzez uszlachetnienie. Zawiera 72% stali, 18% chromu i 10% niklu. Jest to materiał trwały, nierdzewny, odporny na czynniki zewnętrzne. Cromargan® pięknie się błyszczy a także łatwo się czyści.

Niemiecka marka WMF jest producentem wysokiej klasy sprzętu kuchennego o bogatych tradycjach. Produkty firmy odzwierciedlają ponad 160 lat doświadczeń w branży, a ich znakiem rozpoznawczym jest praktyczne i ponadczasowe wzornictwo, będące dziełem znanych projektantów. Dotyczy to także najnowszej kolekcji Function.

KOD PRODUCENTA: 17.9020.6040

O firmie WMF

WMF

Marka WMF jest synonimem niemieckiej precyzji, tradycji, nowoczesnych technologii i trendów. Celem firmy jest zapewnienie swoim klientom doskonałego sprzętu do gotowania i serwowania. Ergonomiczne, wyrafinowane produkty wysokiej jakości szczycą się szeregiem nagród za design i patenty technologiczne.

Kod: WM1790206040
Marka: WMF
Seria: WMF Premium One
Designer: Peter Ramminger
Kolor / wymiary: Ø 20 cm, obj. 5,3 l, wys. 18 cm
Materiał: izoalcyjne uchwyty/rękojeści Cool+®
nadaje się do gotowania indukcyjnego
nadaje się do piekarnika do 250°C
nadaje się do zmywarki
polerowane
silikon
stal nierdzewna Cromargan®