Staub

Czarny stojak na 3 żeliwne garnki mini

stylowe serwowanie i ochrona stołu

  • 227,00 zł
  • na zamówienie
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Kod: ST1190700
Marka: Staub
Kolor / wymiary: czarny / 42 x 16 x 5 cm, masa 0,7 kg
Materiał: czarna warstwa wierzchnia
drewno

Opis produktu

Elegancki drewniany stojak w czarnym kolorze na 3 żeliwne garnki typu „Cocotte” francuskiego producenta Staub sprawdzą się podczas stylowego, ale równocześnie praktycznego i bezpiecznego serwowania potraw z mini garnków tej samej marki o średnicy 10 cm.

Drewniany stojak od pierwszego wejrzenia zachwyci gustownym designem, który pięknie współgra z każdym stylem zastawionego stołu i wyposażenia Państwa kuchni. Stojak posiada 3 otwory, w których idealnie zmieszczą się garnki o średnicy 10 cm, i 3 ułożone wzdłuż otwory, do których podczas serwowania wygodnie odłożą Państwo pokrywki. Czarny stojak można bez obaw łączyć ze wszystkimi kolorami mini garnków i osiągnąć jeszcze bardziej gustowny poziom prezentacji produktów.

Dzięki stojakowi powierzchnia stołu pozostanie bezpieczna – nie grozi jej gorące naczynie ściągnięte z kuchenki lub wyciągnięte przed chwilą z piekarnika. Mini garnki umieszczone w stojaku łatwo i bezpiecznie przeniosą Państwo z kuchenki aż na stół, bez ryzyka poparzenia się lub rozlania zawartości.

  • Długość 42 cm, szerokość 16 cm, wysokość 5 cm, masa 0,7 kg
  • Dekoracyjna i praktyczna prezentacja Państwa potraw
  • Stojak zmieści 3 mini żeliwne garnki typu „Cocotte” o średnicy 10 cm
  • 3 okrągłe otwory na garnki, 3 podłużne otwory na pokrywki
  • Ochrona powierzchni stołu przed gorącymi naczyniami wyciągniętymi prosto z piekarnika
  • Bezproblemowe przenoszenie stojaka z mini garnkami z kuchni na stół
  • Piękny dodatek do serwowania współgra z zastawionym stołem zarówno w nowoczesnym, jak i tradycyjnym stylu
  • Wykonany z drewna pociągniętego czarną powłoką

Okrągły, żeliwny garnek ⌀ 10 cm francuskiego producenta Staub w grafitowo-szarym odcieniu to ponadczasowy pomocnik, na którym zawsze możemy polegać. Idealny do przyrządzania potraw jednogarnkowych, gotowania zup, duszenia mięsa i warzyw, pieczenia i przyrządzania różnego rodzaju gulaszy i ragout. Przygotowanie posiłku w emaliowanym, żeliwnym garnku typu „Cocotte” będzie nie tylko niezwykle proste, ale dzięki wielokrotnemu użyciu Państwa posiłki będą coraz to smaczniejsze!

Okrągły garnek Staub jest nieocenionym pomocnikiem prawdziwych gospodyń domu, pasjonatów gotowania i profesjonalistów. Wspaniały design emaliowanego garnka stwarza nić łączącą kuchenkę i Państwa stół, więc przygotowane potrawy można efektownie i stylowo serwować bezpośrednio z naczynia. Dzięki wybornej akumulacji ciepła, potrawy zachowają temperaturę przez dłuższy czas, bez potrzeby przykrywania. Teraz każdy może bez problemu nałożyć sobie kolejną porcję!

Emaliowana powierzchnia wewnętrzna jest matowo-czarna i sprawia, że potrawy nie przywierają do dna. Dzięki solidnej, świetnie leżącej w dłoni pokrywce z małymi wypustkami na wewnętrznej stronie, dochodzi do całkowitego zamknięcia obiegu pary. Niezbędna wilgotność, wszystkie smaki i aromaty pozostają bezpieczne wewnątrz garnka i podczas naprawdę długiego czasu powolnego gotowania i duszenia. Garnki Cocotte marki Staub zatrzymują podczas gotowania ok. 10% więcej wilgoci niż produkty konkurencji! Dajcie Państwo swoim daniom czas: właśnie dzięki powolnemu przyrządzaniu będziecie mogli cieszyć się łagodnym i delikatnym posiłkiem.

Francuska marka Staub wywodzi się z Alzacji, która znana jest ze sztuki kulinarnej i wybornych potraw przyrządzanych ze składników najwyższej jakości. Oferta produktów firmy obejmuje szerokie spektrum naczyń przeznaczonych dla zapalonych kucharzy-amatorów i profesjonalistów, którzy szukają autentyczności i emocjonujących przeżyć podczas przygotowywania tych najsmaczniejszych potraw. Do najbardziej znanych produktów Staub należą emaliowane garnki żeliwne z pokrywkami typu „Cocotte” w szerokiej gamie kolorów, wielkości i kształtów, ale i cały szereg dalszych, wytrzymałych żeliwnych produktów, od patelni, przez brytfanny, aż po czajniki do herbaty.

W produktach Staub tradycyjne rzemiosło łączy się z bezkonkurencyjnymi technologiami produkcji. Najwyższą jakość produktów doceniają renomowani restauratorzy i szefowie kuchni na całym świecie, więc możecie być Państwo pewni, że dzięki naczyniom Staub wyczarujecie najpyszniejsze potrawy także w Waszych kuchniach.

KOD PRODUCENTA: 119 07 00

O firmie Staub

Staub

Francuska firma Staub od 1974 roku produkuje naczynia żeliwne znane na całym świecie. Wszystkie typowe produkty tej marki są nieprzywierające i wysoce odporne na szoki temperaturowe i zarysowania. Właśnie dlatego są one tak popularne i są obecnie sprzedawane w ponad 50 krajach.