Zestaw noży MO-V, 3 szt., Samura

Kod: SMRSNMVZSS
675 zł
W magazynie (2 Szt)

Cena za cały zestaw noży kuchennych jest zwykle znacznie niższa niż kupowanie każdego noża osobno. Ten zestaw podstawowy dla szefa kuchni MO-V nie jest wyjątkiem. Zakup takiego zestawu w pięknym pudełku upominkowym zapewni każdemu szefowi kuchni niezbędne minimum noży kuchennych. Ten zestaw tradycyjnie zawiera najbardziej aktualne i popularne noże kuchenne - nóż do owoców i warzyw, nóż uniwersalny i europejski nóż szefa kuchni. Noże te nadają się do pracy z prawie wszystkimi rodzajami żywności.

Informacje szczegółowe

100 dni na zwrot
100 dni na zwrot Bezpłatny i bezproblemowy zwrot
99% zadowolonych osób
99% zadowolonych osób Opineo: 3000+ sprawdzonych opinii
Wysyłamy natychmiast
Wysyłamy natychmiastPrzy zamówieniu do godziny 12:00
50 000+ recenzji produktów
50 000+ recenzji produktówNapisanych przez naszych klientów

Opis szczegółowy produktu

Noże Samura wykonanez najlepszej japońskiej i szwedzkiej stali, hartowanej do 58 - 61 HRC. Ostrza mają japoński kształt i łagodne zwężenie od czubka, co zapewnia im fantastyczną wydajność cięcia. Noże Samura są ostrzone pod kątem 17 stopni. Jest to więcej niż w przypadku noży japońskich, ale mniej niż w przypadku noży europejskich. Do produkcji uchwytów użyto najlepszych, nowoczesnych materiałów: Micarta, G10, drewno stabilizowane, tworzywo sztuczne z delikatną powierzchnią, Kraton i kompozyty.

Zestaw ten tradycyjnie zawiera najbardziej aktualne i popularne noże kuchenne - nóż do owoców i warzyw, nóż uniwersalny i europejski nóż szefa kuchni. Noże te są odpowiednie do pracy z prawie wszystkimi rodzajami żywności. Obierz warzywa, usuń z nich wady powierzchniowe i pestki. Użyj noża uniwersalnego do pokrojenia składników na sałatkę, przygotowania kanapki lub pokrojenia składników na zupę. Europejski nóż szefa kuchni umożliwia odcinanie głów ryb, krojenie mięsa, szatkowanie kapusty, siekanie warzyw na sałatkę lub krojenie ciasta. Seria Mo-V jest wykonana ze stali AUS-8. Każdy, kto posiada ten nóż, staje się jego dumnym posiadaczem. Doskonałe ostrzenie sprawia, że gotowanie staje się przyjemnością.Ten elegancki zestaw błyskawicznie zmienia się z praktycznego prezentu w spektakularną niespodziankę. Zapakowane w piękne etui.

Główne zalety noży Samura:

  • wykonane z najlepszej japońskiej i szwedzkiej stali, hartowane do 58 - 61 HRC
  • fantastyczna wydajność cięcia dzięki japońskiemu kształtowi ostrza i delikatnemu zwężeniu od czubka
  • kąt ostrzenia 17 stopni (tj. większy niż w przypadku noży japońskich, ale mniejszy niż w przypadku noży europejskich)
  • rękojeści wykonane z najlepszych nowoczesnych materiałów: micarta, G10, drewno stabilizowane, tworzywo sztuczne z delikatną powierzchnią, Kraton i kompozyty.

Specyfikacja produktu:

  • Długość całkowita: 21,7 cm (nóż do warzyw) / 25,1 cm (nóż uniwersalny) / 34,5 cm (nóż szefa kuchni)
  • Długość ostrza: 9 cm (nóż do warzyw) / 13 cm (nóż uniwersalny) / 20 cm (nóż szefa kuchni)
  • Waga: 85 g (nóż do warzyw) / 88 g (nóż uniwersalny) / 221 g (nóż szefa kuchni)
  • Materiał ostrza: stal nierdzewna
  • Materiał rękojeści: G-10
  • Zalecane jest mycie ręczne

Parametry dodatkowe

Kategoria: Zestawy noży bez stojaka
Gwarancja: 2 lata
Waga: 1 kg
EAN: 4751029321022
Kolor: Czarny
Materiał: Stal nierdzewna
Liczba części: 3 szt
Rodzaj produktu: Zestaw noży
Margin: D
K překladu: CZ AUTO
Producent: SAMURA
Margin-category: B

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola:

Kontrola bezpieczeństwa