Zestaw garnków 4 szt. family line Fissler

Kod: FS3311004
1 229 zł
W magazynie (2 Szt)

Zestaw 4 garnków family line zawiera:

 • Garnek Ø 16 cm, pojemność 2,1 l, z pokrywą nr artykułu: FS3311016
 • Garnek Ø 20 cm, pojemność 3,6 l, z pokrywą nr artykułu: FS3311020
 • Garnek Ø 24 cm, pojemność 5,7 l, z pokrywą nr artykułu: FS3311024
 • Garnek niski Ø 20 cm, pojemność 2,4 l, z pokrywą nr artykułu: FS3312020

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Linia rodzinna Fissler jest dostosowana do często zwariowanego życia rodzinnego. Trwała powierzchnia jest gotowa do codziennego przygotowywania gorących posiłków. W naczyniu można gotować na wszystkich źródłach ciepła, a nawet piec w piekarniku. Twoja rodzina będzie zachwycona przy stole nie tylko zawartością garnków, ale także ich atrakcyjnym wyglądem!

 • Praktyczny i solidny kształt
 • Satynowy wygląd - polerowane, matowe wykończenie
 • Garnki z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10
 • Doskonałe przewodnictwo cieplne dla energooszczędnego gotowania dzięki aluminiowemu wnętrzu
 • Idealnie dopasowana płaska pokrywa ze stali nierdzewnej
 • Polerowany uchwyt pokrywy pozostaje chłodny
 • Uchwyty i rękojeści z polerowanej stali nierdzewnej są odporne na wysokie temperatury - nie ma potrzeby używania rękawic kuchennych
 • Odporność na ścieranie, zadrapania i odciski palców
 • Zakrzywiona, szersza krawędź zapewnia czyste wylewanie bez ściekania
 • Podstawa SuperThermic odpowiednia do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji
 • Może być używany w piekarniku
 • Nadaje się do zmywarki

Garnki z linii Family wykonane są ze stali nierdzewnej 18/10 (18% chromu, 10% niklu, 72% stali), bardzo łatwej do czyszczenia, higienicznej i wyjątkowo odpornej na korozję. Specjalna powierzchnia garnków jest wyjątkowo odporna na uszkodzenia mechaniczne. Uchwyty i rączki w polerowanej konstrukcji pozostają chłodne podczas całego procesu gotowania, doskonale pasują do dłoni, dzięki czemu przenoszenie naczyń jest bezpieczne. Czyste linie garnków ułatwiają ich utrzymanie i pasują do każdej kuchni. Zaokrąglona, szersza krawędź zapewnia wylewanie bez ściekania.

Idealnie płaskie dno SuperThermic jest odpowiednie do stosowania na wszystkich źródłach, w tym na indukcji. Dzięki aluminiowemu wnętrzu ciepło rozprowadzane jest równomiernie, a gotowanie jest energooszczędne i czasochłonne. Wewnętrzna powierzchnia naczynia jest idealnie gładka i łatwa do czyszczenia. Połączenie między dnem a ścianami jest w naczyniach Fissler zawsze wypełnione, bez żadnych pustych przestrzeni. Przejście między dnem a ściankami jest zaokrąglone - docenisz to szczególnie podczas mieszania gęstej zawartości, kiedy trzeba dokładnie wymieszać składniki łyżką kuchenną.

Co 3 sekundy, na całym świecie zostaje sprzedany jeden produkt Fissler!

Fissler GmbH jest największym niemieckim producentem artykułów gospodarstwa domowego i przyborów kuchennych . Poprzez swoje biura sprzedaży działa na wszystkich kontynentach świata w ponad 80 krajach. Etykieta "Supermarka z Niemiec" słusznie plasuje Fisslera wśród najbardziej wpływowych brandy. Silny nacisk na innowacje i rozwój przez wiele dziesięcioleci słusznie przyczynia się do wytwarzania produktów, które pozwalają doświadczyć często nudnych procesów technologicznych w zabawny i nowy sposób. Każdego roku klienci z niecierpliwością czekają na nowe produkty, które dostarczą im rozrywki. Fissler jest pionierem nowych trendów, o czym świadczą liczne patenty i nagrody za design. Warto również wspomnieć o zarządzaniu kontrolą, która przebiega przez cały proces produkcyjny według ściśle określonych standardów. Nowoczesne technologie produkcji i nowe narzędzia kontroli gwarantują najwyższą jakość. Przez ponad 170 lat firma Fissler opierała się na 3 kluczowych filarach - technologicznym know-how, doskonałej produkcji i wielkiej sile innowacji . Wszystkim 700 pracownikom przyświeca jeden cel - produkt dostosowany do potrzeb klienta. Gotowanie musi zachwycać naszych klientów!

Parametry dodatkowe

Kategoria: Zestawy garnków
Gwarancja: 2 lata
Waga: 6.64 kg
Liczba części: 4 szt
Rodzaj produktu: Zestaw garnków
K překladu: CZ AUTO-PRO
Margin: A

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie