Zastawa obiadowa MIJ

15 pozycji razem
Zestaw do sushi WHITE & BLUE NET DESIGN, 4 el., MIJ
254 zł
MIJHB21-16
Zestaw do sushi BLUE DRAGONFLY, 6 el., MIJ
259 zł
MIJRW0010
Zestaw do sushi, 6 el.  motyw kwiatowy, MIJ
264 zł
MIJC0304
Zestaw misek z pałeczkami MANEKI CAT BLUE MIJ 400 ml 2 szt MIJRW0001
Zestaw do sushi BLUE & WHITE SAKURA, 6 el., MIJ
264 zł
MIJC0314
Zestaw do sushi BLACK & PINK SAKURA, 4 el., MIJ
264 zł
MIJRW00C17
Zestaw do sushi BLUE PLUM DESIGN , 6 el., MIJ
264 zł
MIJRW0007
Zestaw do sushi GEOMETRIC FLOWERS, 6 el., MIJ
264 zł
MIJC0307
Zestaw do sushi, 6 szt., motyw kwiatowy, jasnozielony, MIJ
264 zł
MIJC0305
Miska obiadowa NAVY & PINK SAKURA , zestaw 4 szt., 300 ml, MIJ MIJRW0018
Zestaw do sushi, 6 el., symbole geometryczne, MIJ
254 zł
MIJC0308
Miska obiadowa WHITE WITH PINK SAKURA , zestaw 4 szt., 200 ml, MIJ MIJRW0016

Odkryj naszą znakomitą kolekcję zastaw obiadowych od renomowanej marki Made In Japan! Podnieś swoje doświadczenie przy stole dzięki tym starannie wykonanym zestawom, które doskonale łączą tradycję i innowację. Każdy zestaw obiadowy odzwierciedla zaangażowanie marki w nienaganną sztukę rzemieślniczą i dbałość o szczegóły.

Zanurz się w pięknie japońskiej kultury, delektując się posiłkami z naszymi starannie zaprojektowanymi zestawami obiadowymi, które wzbogacają każdy moment przy stole. Od elegancko zdobionych zestawów do herbaty, które dodają elegancji do czasu picia herbaty, po kunsztownie wzorowane zestawy obiadowe, które oddają hołd bogatemu dziedzictwu artystycznemu Japonii - nasza kolekcja oferuje różnorodność zestawów obiadowych dostosowanych do Twojego unikalnego stylu i preferencji.

Wykonane z najlepszych materiałów i nasycone esencją japońskiej estetyki, te zestawy obiadowe MIJ to nie tylko naczynia stołowe; to również oszałamiające dzieła sztuki funkcjonalnej. Bez względu na to, czy organizujesz formalny obiad, swobodny brunch, czy po prostu cieszysz się posiłkiem z bliskimi - nasze zestawy obiadowe Made In Japan zapewniają, że każdy kęs będzie cieszył się stylem.

Odkryj różnorodność w naszej kolekcji zestawów obiadowych i znajdź idealne elementy, które uzupełnią Twoje rytuały przy stole. Podnieś sztukę jedzenia do wyższego poziomu dzięki wyjątkowemu rzemiosłu Made In Japan i wprowadź odrobinę bogactwa kulturowego Japonii na Twój stół. Wzbogać swoje doświadczenie przy stole już dziś dzięki naszym niezwykłym zestawom obiadowym, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesną elegancją.