Patelnia wok Mineral B Element de Buyer 24 cm

Kod: DB561824
269 zł –30 %
Patelnia wok Mineral B Element de Buyer 24 cm
269 zł –30 % 189 zł
W magazynie (> 5 Szt)

Mineral B Element to seria stalowych patelni francuskiej firmy z powłoką z wosku pszczelego de Buyer . Firma de Buyer jest rozpoznawalna na całym świecie, szczególnie w sferze profesjonalnej, gdzie patelnie stalowe są bardzo popularne ze względu na ich niezastąpione właściwości podczas smażenia mięsa lub warzyw.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Mineral B Element to seria stalowych patelni francuskiej firmy z powłoką z wosku pszczelego de Buyer . Firma de Buyer jest rozpoznawalna na całym świecie, szczególnie w sferze profesjonalnej, gdzie patelnie stalowe są bardzo popularne ze względu na ich niezastąpione właściwości podczas smażenia mięsa lub warzyw.

Patelnie Mineral B Element nie zawierają żadnych sztucznych substancji, takich jak PFOA czy PTFE, ani żadnych chemikaliów. Produkcja tych patelni jest ekologiczna. Patelnie są przyjazne dla środowiska i nadają się do recyklingu. Cząsteczki żelaza zawarte w patelni są korzystne dla zdrowia, a patelnie mogą być używane w bardzo wysokich temperaturach, w których przygotowywane potrawy szybko się nagrzewają i nie tracą witamin ani składników odżywczych.

Patelnie Mineral B Element w skrócie:

 • Stal jest w 100% naturalnym Materiałem z wykończeniem na bazie wosku pszczelego.
 • Patelnie Mineral B Element nie posiadają żadnej sztucznej powierzchni nieprzywierającej, nie zawierają PFOA ani PTFE.
 • Specjalna powierzchnia na bazie wosku pszczelego zapewnia naturalne właściwości nieprzywierające, które są dodatkowo poprawiane w trakcie użytkowania (nie jest to patelnia nieprzywierająca).
 • Nadaje się do wszystkich rodzajów płyt grzewczych, w tym indukcyjnych.
 • Można używać w piekarniku przez 10 min / 200 °C.
 • Doskonała przewodność cieplna, może być stosowany w bardzo wysokich temperaturach.
 • Bez dodatku chemikaliów - produkcja przyjazna dla środowiska.
 • Przyjazny dla środowiska i nadający się do recyklingu.
 • Cząsteczki żelaza z miednicy są korzystne dla zdrowia.
 • Patelnie mogą być używane w bardzo wysokich temperaturach, w których przygotowana potrawa szybko się zwija i nie traci witamin ani składników odżywczych.
 • Im częściej patelnia jest używana, tym lepsze są jej właściwości nieprzywierające.
 • Solidna konstrukcja, bardzo długa żywotność.

Reakcja Maillarda:

Gdy patelnia zostanie rozgrzana do temperatury powyżej 140°C, przygotowane potrawy szybko się skarmelizują z powodu karmelizacji naturalnych soków. Tworzy się skorupka, która zapobiega wysychaniu potraw w środku. W rezultacie otrzymujemy przyrumienione i chrupiące danie z miękkim i wilgotnym środkiem. Idealny do pieczenia mięsa, robienia chrupiących naleśników lub smacznych omletów.

Selfk prawidłowo używać patelni Mineral B Element:

Przed pierwszym użyciem: opłukać patelnię wrzącą wodą i dobrze wysuszyć. Na patelnię wLionamy olej do wysokości ok. 1 mm i podgrzewamy ok. 5 minut. Zlać olej i wytrzeć patelnię papierowym ręcznikiem kuchennym. Im częściej używasz patelni, tym lepsze będą rezultaty gotowania. Im czarniejsza powierzchnia wewnętrzna, tym lepsze właściwości nieprzywierające. Keen należy myć patelni w zmywarce, ponieważ straci ona swoje właściwości nieprzywierające i ulegnie korozji.

Sposób przyrządzania: rozgrzej patelnię z odrobiną oleju. Gdy ogień będzie wystarczająco gorący, usmaż danie z obu stron. Zmniejszyć ogień i dokończyć pieczenie w razie potrzeby.

Po użyciu: usunąć resztki jedzenia i opłukać patelnię wrzącą wodą. Następnie natychmiast wytrzeć ściereczką, aby zachować właściwości patelni i zapobiec rdzewieniu.

Czyszczenie i konserwacja: używaj gruboziarnistej soli morskiej (bez wody), którą wsypujesz na patelnię i podgrzewasz na dużym ogniu przez 1:30 min. Następnie wytrzeć papierowym ręcznikiem kuchennym. Gruboziarnista sól morska usuwa przypalone resztki i niepożądane zapachy. Następnie posmarować olejem i przechowywać w suchym miejscu.

UWAGA! Nigdy nie dOpuszczaj do zamoczenia patelni. Gdy potrawa się przypali, wyszoruj patelnię gruboziarnistą gąbką. Keen należy myć w zmywarce do naczyń!

Parametry dodatkowe

Kategoria: Patelnie Wok
Gwarancja: 2 lata
Waga: 4 kg
K překladu: CZ AUTO-PRO
Margin: A

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie