Węgiel drzewny LotusGrill 2,5 kg

Kod: LTLK2500
58 zł –2 %
Węgiel drzewny LotusGrill  2,5 kg
58 zł –2 % 57 zł
W magazynie (>5 Szt)

Węgiel drzewny LotusGrill 2,5 kg wykonany jest z twardego drewna bukowego, dzięki czemu jest w 100% naturalny. Ma wysoką wartość opałową, szybko się nagrzewa, jego zaletą jest duża wydajność.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

OPIS

Węgiel drzewny z LotusGrill jest oryginalnym uzupełnieniem do LotusGrill i LotusGrill XL, ale może być używany do każdego grilla. Węgiel drzewny LotusGrill gwarantuje najlepsze rezultaty grillowania , ponieważ umożliwia bezdymne, zdrowe i łatwe grillowanie. Idealnie nadaje się do wszystkich typów LotusGrill. Węgiel charakteryzuje się bardzo szybkim nagrzewaniem i długim czasem spalania. Wykonany jest z twardego drewna bukowego o wysokiej wartości opałowej. Z 1 kg węgla drzewnego możesz grillować do 6 razy na LotusGrillu. Koszt to tylko 3 złote za godzinę grillowania.

Węgiel drzewny LotusGrill produkowany jest zgodnie ze ścisłymi wymogami jakościowymi i ekologicznymi. Surowiec pochodzi z lasów z certyfikatem FSC, co świadczy o najwyższym standardzie zrównoważonej gospodarki leśnej. Węgiel jest w 100% naturalny, bez spoiw i innych substancji chemicznych, które są stosowane w produkcji brykietów. Nie zawiera pyłu ani zanieczyszczeń, które znajdują się w zwykłym węglu drzewnym. Zapewnia to prawie zerowe wydzielanie dymu.

SPECYFIKACJA

Waga: 2,5 kg

Skład: drewno bukowe

Przeznaczenie: akcesoria do LotusGrill i LotusGrill XL

Parametry dodatkowe

Kategoria: Akcesoria do grilla
Gwarancja: 2 lata
Waga: 2.5 kg
Materiał: Drewno
Rodzaj produktu: Akcesoria do grilla
Margin: A

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie