Zestaw małych noży Functional Form Fiskars 3 szt.

Kod: FISK1057561
Outlet
Marka: Fiskars
100 zł –20 %
Zestaw małych noży Functional Form Fiskars 3 szt.
100 zł –20 % 80 zł
W magazynie (1 Szt)

Zestaw małych noży Fiskars Functional Form™ zawiera trzy podstawowe noże do użytku w kuchni i podczas posiłków, które są łatwe w utrzymaniu.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Dla kucharzy, którzy cenią sobie elegancko zaprojektowane narzędzia kuchenne z łatwą konserwacją. Zestaw małych noży Fiskars Functional Form™ zawiera trzy najczęściej używane noże do przygotowywania i serwowania potraw. Każdy nóż został zaprojektowany z myślą o funkcjonalności, wygodzie i łatwości użytkowania.

Mają trwałe japońskie ostrza ze stali nierdzewnej i ergonomiczne uchwyty. Nóż z prostym ostrzem i ostrą końcówką nadaje się do obierania owoców i warzyw. Nóż uniwersalny jest idealny do krojenia owoców i warzyw. Nóż śniadaniowy z ząbkowanym ostrzem doskonale kroi owoce i warzywa ze skórką.

Rękojeści noży mają powierzchnię SoftGrip™ i głębokie osłony palców zapewniające pewny i wygodny chwyt. Jak wszystkie noże Functional Form™, te noże nadają się do mycia w zmywarce i do codziennego użytku. Zaprojektowany w Finlandii.

Zestaw 3 małych noży Fiskars Functional Form zawiera:

  • nóż uniwersalny 11 cm
  • nóż śniadaniowy 11 cm
  • nóż do obierania 8 cm

Parametry techniczne zestawu 3 małych noży Fiskars Functional Form:

  • materiał: stal nierdzewna / tworzywo sztuczne
  • waga: 0,18 kg

Kolekcja Fiskars Functional Form

Kolekcja Functional Form składa się z szerokiej gamy wysokiej jakości noży, przyborów kuchennych, naczyń i sztućców. Razem tworzą estetycznie harmonijną kolekcję, która ułatwia codzienne życie poprzez łatwość użytkowania, czyszczenia i przechowywania.

Nowe naczynia kuchenne Fiskars należy umyć przed pierwszym użyciem. Prawie wszystkie naczynia Functional Form nadają się do mycia w zmywarce. Pomimo wszystko zalecane jest mycie ręczne, aby zapewnić dłuższy okres dobrego stanu przyborów i naczyń.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Zestawy noży
Waga: 3 kg
Kolor: Czarny
Liczba części: 3 szt
Materiał: Stal nierdzewna
Właściwości: Można myć w zmywarce
Rodzaj produktu: Zestaw noży
Rozmiar: 11 cm
Seria: Fiskars Functional Form
Margin: E

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie