Uchwyt na papierowe ręczniki kuchenne biały Easy-Tear™ Joseph Joseph

Kod: JS85051
189 zł –23 %
Uchwyt na papierowe ręczniki kuchenne biały Easy-Tear™ Joseph Joseph
189 zł –23 % 145 zł
W magazynie (2 Szt)

Wyzwanie dla projektantów Joseph Joseph: zwinna praca z ręcznikami kuchennymi

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Wyzwanie dla projektantów Joseph Joseph: zwinna praca z ręcznikami kuchennymi

Rozwiązanie: uchwyt na papierowe ręczniki kuchenne Easy-Tear

Czy masz czasem uczucie, że przydałyby Ci się więcej niż dwie ręce w kuchni? Wszystkie działania, w których można zaoszczędzić na współpracy drugiej ręki, są więc wielką ulgą. Uchwyt na ręczniki Joseph Joseph może być obsługiwany jedną ręką. Odwijanie odbywa się przy krawędzi elementu bocznego, co zapobiega również niezamierzonemu odwijaniu rolki. Solidna, cięższa podstawa zapewnia doskonałą stabilność uchwytu, nawet gdy chwytasz ręcznik w biegu do kuchenki. Oś centralna dopasowuje się do szerokości rolki i dzięki sprężynie regulacyjnej jest stale dociskana do części pionowej. Stabilność i kontrola nad rolką jest zawsze 100%.

  • Praktyczny uchwyt do pracy jedną ręką
  • Automatyczna regulacja osi środkowej
  • Nie nadaje się do mycia w zmywarce
  • Dostępne 2 kolory / warianty kolorystyczne

Unowocześnianie zwykłych narzędzi kuchennych to cel firmy Joseph Joseph oraz jej projektantów od 2003 roku. Bracia Richard i Anthony Joseph postanowili wykorzystać swoje doświadczenie zdobyte na studiach projektowania produktów we własnej firmie. Ich entuzjazm dla innowacji przynosi co sezon nowe produkty oraz nowe atrakcyjne serie barw. Każdy pojedynczy produkt jest wynikiem rozwoju, który dążył do maksymalnego zwiększenia funkcjonalności, bezpieczeństwa i atrakcyjności wizualnej. Powstałe produkty budzą entuzjazm i przynoszą radość, nie tylko dzięki nowatorskiemu designowi, ale także dzięki zaskakującej praktyczności, którą pokochasz już od pierwszego użycia. Firma Joseph Joseph nie tylko zyskuje klientów w ponad 100 państwach, ale także co roku zdobywa wiele nagród i nominacji za projektowanie i innowacyjność. Wysoka sprzedaż i popularność produktów kuchennych pozwoliła projektantom przenieść swoją uwagę ponad blat kuchenny, a konkretyzując pod niego - do segmentu odpadów komunalnych i porządków. Dzięki temu klienci mogą teraz cieszyć się nie tylko stylowymi przyborami kuchennymi, ale także kompleksowym, zmiennym i inteligentnym rozwiązaniem w zakresie odpadów komunalnych i recyklingu, który doskonale wpisuje się w nowoczesny styl życia. Joseph Joseph to już nie tylko gwarancja doskonałego designu i jakości, ale także możliwość zmiany stylu życia.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Uchwyty na ręczniki papierowe i folie
Gwarancja: 2 lata
Waga: 0.87 kg
Kolor: Biały
Rodzaj produktu: Stojaki i uchwyty
K překladu: CZ AUTO-PRO
Margin: A

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie