Wielofunkcyjny szybkowar All-In-One Pot CY505E30 Tefal 6 l

Kod: TEFCY505E30
739 zł –27 %
Wielofunkcyjny szybkowar All-In-One Pot CY505E30 Tefal 6 l
739 zł –27 % 541 zł
Wyprzedane
Pozycja została wyprzedana…

Wysoce funkcjonalny i praktyczny szybkowar Tefal All-In-One Pot o pojemności 6 litrów pozwoli Ci znacznie zaoszczędzić czas, który normalnie spędziłbyś w kuchni. Posiada 25 wstępnie ustawionych programów i umożliwia szybkie i wolne gotowanie, pieczenie, duszenie i gotowanie na parze. Równomierne przewodzenie ciepła, wysoki poziom bezpieczeństwa, opóźniony start i Keep Warm do 24 godzin. W pakiecie książka kucharska z przepisami. Użyteczne urządzenie w każdym domu.

Za recenzję tego produktu otrzymasz jeden z trzech prezentów prezentów do wyboru . Prosimy o zapoznanie się z regulaminem prezentowym na końcu opisu produktu.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Jeśli uwielbiasz wielofunkcyjne garnki elektryczne do łatwego i szybkiego gotowania bez nadzoru, ten wielofunkcyjny szybkowar szybko stanie się Twoim ulubionym urządzeniem. Urządzenie oferuje 25 wstępnie ustawionych programów do wolnego gotowania, szybkiego gotowania pod ciśnieniem, pieczenia, duszenia i gotowania na parze.

Można jednak również korzystać z ustawień ręcznych w celu uzyskania niestandardowych przepisów. Misa ma innowacyjny okrągły kształt, który zapewnia równomierny przepływ ciepła. Garnek jest maksymalnie bezpieczny, dzięki całkowicie szczelnej pokrywie z mechanizmem blokującym. Funkcja ponownego podgrzewania pozwala utrzymać ciepło potraw nawet przez 24 godziny, można również ustawić opóźnienie rozpoczęcia gotowania.

 • 25 gotowych programów + ustawienia ręczne
 • Wolne gotowanie, szybkie gotowanie pod ciśnieniem, pieczenie, duszenie, gotowanie na parze
 • Znacząca oszczędność czasu w kuchni
 • Innowacyjny kształt miski
 • Opóźniony start i funkcja ogrzewania
 • Szczelna pokrywa z blokadą dla maksymalnego bezpieczeństwa
 • Zawiera książkę kucharską z 45 przepisami
 • Pojemność naczynia 6 l
 • Moc: 1100 W

Za recenzję tego produktu otrzymasz jeden z trzech prezentów prezentów do wyboru . Prosimy o zapoznanie się z regulaminem prezentowym na końcu opisu produktu.

Jak zdobyć jeden z trzech prezentów Tefal Książka kucharska Adéla nie jadła jeszcze kolacji - Ondřej Slanina i Adéla Elbel, lub Zestaw dziecięcy Piraci - pudełko + butelka (EMSA KIDS BOX BOTTLE PIRATE 518136) lub Patelnię do naleśników SIMPLE COOK 25 CM (B5561053, nieodpowiednia na indukcję).

Po zakupie należy zarejestrować się na stronie internetowej TEFAL https://promo.tefal.cz/promo/darek-za-recenzi-vybrane-vyrobky-tefal/

 • Zostaniesz poproszony o print screen (zdjęcie ekranu) i link do Twojej recenzji, informacje o tym, gdzie zakupiłeś produkt objęty promocją oraz informację o wybranym prezencie, a także adres na który TEFAL ma wysłać prezent.
 • Po wysłaniu formularza TEFAL wyśle do Ciebie e-mail, aby sprawdzić wprowadzone informacje i potwierdzić ich poprawność. Bez odesłania potwierdzenia Twoje zgłoszenie zostanie usunięte po 24 godzinach.
 • I gotowe. Prezent zostanie wysłany przez TEFAL na Twój adres w ciągu 14 dni od otrzymania zgłoszenia.

  Promocja jest ważna do 31.12.2022 r

Parametry dodatkowe

Kategoria: Urządzenia specjalne
Gwarancja: 2 lata
Waga: 7.8 kg
Rodzaj produktu: Garnek elektryczny
Margin: A
Pozycja została wyprzedana…

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie