Szklanka do wody H2O 330 ml, Riedel

Kod: RD041401
Marka: Riedel
124 zł –5 %
Szklanka do wody H2O 330 ml, Riedel
124 zł –5 % 117 zł
W magazynie (19 Szt)

Uwaga: Szklanka H2O Classic Bar Water O-Riedel ma cienkie dno.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Uwaga: Szklanka H2O Classic Bar Water O-Riedel ma cienkie dno.

Maximilian Riedel (11 pokolenie) prezentuje swoją pierwszą serię kieliszków - serię "O". Znawców produktów Riedel zaskoczy fakt, że w tej nowej serii kieliszków czegoś brakuje - nie mają trzonka i podstawy.

Czym więc jest "O"? O-Riedel to nowy, innowacyjny kieliszek do wina. Krótko i prosto: "O" to idealna szklanka na każdy dzień, do każdego napoju i na każdą okazję. Jest zabawny, dobrze leży w dłoni, wygląda nowocześnie i działa!

Kształty pucharków są identyczne z tymi, które sprawdziły się już niezliczoną ilość razy w serii Riedel Vinum. Wraz z serią "O" Maxaimilian Riedel zaprojektował coś zupełnie nowego, nie tracąc przy tym swoich "korzeni": "W przypadku kieliszków Riedel na pierwszym miejscu jest oczywiście przyjemność delektowania się winem, ale szczególną cechą tej serii jest to, że doskonale nadaje się ona również do wszystkich innych napojów."

30 lat temu Claus Riedel (9 pokolenie) wywrócił świat szkła do góry nogami, kiedy postawił funkcjonalność szkła ponad jego design. Według jego wnuka, Maximiliana Riedla (11 pokolenie), nadszedł czas, aby zaoferować produkt do codziennego użytku. Szkło, które może być używane bez żadnych ograniczeń. Zmieści się w każdej zmywarce, minibarze czy miniaturowej kuchni, ale także w koszu piknikowym. Koniec ze złamanymi trzonkami!

"O" nie może i nie chce zastąpić istniejącej serii szkła Riedel. O" to raczej udane akcesorium dla każdego, kto lubi piękny, nieskomplikowany i funkcjonalny design!

"O" oferujemy jako: Cabernet Merlot, Pinot / Nebbiolo, Syrah / Shiraz, Chardonnay, Viognier / Chardonnay, Riesling / Sauvignon.

Polecamy szklankę H2O Classic Bar Water O-Riedel do:

  • wody

Parametry dodatkowe

Kategoria: szklanki do wody
Gwarancja: 2 lata
Waga: 0.28 kg
Materiał: Szkło
Rodzaj produktu: Szklanki
Seria: Riedel O
Margin: D
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: