Stojak z deskami do krojenia szeroki 34 x 24 cm grafitowy Index™ Joseph Joseph

Kod: JS60135
429 zł –25 %
Stojak z deskami do krojenia szeroki 34 x 24 cm grafitowy Index™ Joseph Joseph
429 zł –25 % 320 zł
W magazynie (>5 Szt)

Stojak z deskami do krojenia 34 x 24 cm grafitowy Index™ zawiera:

 • 1x plastikowa deska do krojenia z rowkiem - do mięsa
 • 1x plastikowa deska do krojenia - do ryb
 • 1x plastikowa deska do krojenia z krawędzią - do warzyw
 • 1x plastikowa, rowkowana deska do krojenia - do pieczywa
 • 1x plastikowy stojak

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Wyzwanie dla projektantów firmy Joseph Joseph: praktyczne i eleganckie przechowywanie desek do krojenia

Rozwiązanie: stojak z deskami Index

Atutami plastikowych desek do krojenia są z pewnością łatwość utrzymania ich w czystości, higiena, a przede wszystkim fakt, że są delikatne dla naszych noży. Celem projektantów było tym razem zapewnienie desek do krojenia które byłyby pod ręką na blacie roboczym, wyprodukowanie unikalnych pomocy do krojenia, które spełnią swoje zadanie w 100%, a także rozwiązanie problemu ich eleganckiego przechowywania. Stojak na deski do krojenia Index to zestaw do najczęściej wykonywanych prac w kuchni. Każda deska do krojenia ma swój niepowtarzalny kolor, swoje własne oznaczenia graficzne.

 • Deska do krojenia mięsa
 • Deska do krojenia ryb i śliskich składników
 • Deska do krojenia ciasta
 • Deska do krojenia warzyw i owoców
 • Zestaw desek ustawiony w stojaku
 • Uniwersalne zastosowanie
 • Graficzne oznaczenia ułatwiające wybór
 • Deski do krojenia nadają się do mycia w zmywarce
 • Stojak przecierać tylko wilgotną ściereczką
 • Dostępne w wielu rozmiarach i kilku wariantach stojaków

Plastikowe deski do krojenia są idealne do utrzymania noży w dobrym stanie, podobnie jak deski drewniane. Jednak w przeciwieństwie do desek drewnianych, deski plastikowe są trwalsze i łatwiejsze w utrzymaniu. W miarę użytkowania deski do krojenia nabierają patyny w postaci śladów krojenia. Prążki nie wpływają na funkcjonalność deski do krojenia, są jedynie dowodem na to, że wybrałeś bardziej miękkie deski do krojenia, które nie niszczą ostrzy Twoich noży.

Unowocześnianie zwykłych narzędzi kuchennych to cel firmy Joseph Joseph oraz jej projektantów od 2003 roku. Bracia Richard i Anthony Joseph postanowili wykorzystać swoje doświadczenie zdobyte na studiach projektowania produktów we własnej firmie. Ich entuzjazm dla innowacji przynosi co sezon nowe produkty oraz nowe atrakcyjne serie barw. Każdy pojedynczy produkt jest wynikiem rozwoju, który dążył do maksymalnego zwiększenia funkcjonalności, bezpieczeństwa i atrakcyjności wizualnej. Powstałe produkty budzą entuzjazm i przynoszą radość, nie tylko dzięki nowatorskiemu designowi, ale także dzięki zaskakującej praktyczności, którą pokochasz już od pierwszego użycia. Firma Joseph Joseph nie tylko zyskuje klientów w ponad 100 państwach, ale także co roku zdobywa wiele nagród i nominacji za projektowanie i innowacyjność. Wysoka sprzedaż i popularność produktów kuchennych pozwoliła projektantom przenieść swoją uwagę ponad blat kuchenny, a konkretyzując pod niego - do segmentu odpadów komunalnych i porządków. Dzięki temu klienci mogą teraz cieszyć się nie tylko stylowymi przyborami kuchennymi, ale także kompleksowym, zmiennym i inteligentnym rozwiązaniem w zakresie odpadów komunalnych i recyklingu, który doskonale wpisuje się w nowoczesny styl życia. Joseph Joseph to już nie tylko gwarancja doskonałego designu i jakości, ale także możliwość zmiany stylu życia.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Deski do krojenia
Gwarancja: 2 lata
Waga: 2.62 kg
Kolor: Szary
Liczba części: 5 szt
Materiał: Plastikowy
Właściwości: Można myć w zmywarce
Rodzaj produktu: Deska kuchenna
Rozmiar: 24 cm
Seria: Joseph Joseph Index™
Margin: A

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie